Szybko i sprawnie. Kompletuj instalacje. Zobacz E-Hurtownię.
Zobacz
Znajdź szkolenie dla siebie! Zobacz aktualna listę szkoleń w Corab Akademia.
Zobacz

Instalatorzy

Corab to partner w biznesie któremu możesz zaufać. Nasze atuty to: 30-letnie doświadczenie, własny zakład produkcyjny, silna pozycja na rynku, wsparcie jakiego udzielamy naszym kontrahentom i partnerom.

Wspólnie rozwiniemy Twój Biznes

Sieć partnerska Corab Partner opiera się na współpracy między firmami instalującymi fotowoltaikę, a spółką Corab - wiodącym producentem i dystrybutorem komponentów PV w Polsce. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi kontrahentami i przedsiębiorstwami które z nami współpracują. Dołącz do sieci Corab Partner i wspólnie z nami rozwijaj rynek fotowoltaiki.

Dzięki współpracy z Corab otrzymujesz dostęp do rozwiązań zarezerwowanych dla najlepszych. Od narzędzia do kompletacji zamówień po dostęp do potencjalncyh Klientów, w ramach programu Corab Partner. Twój rozwój to również nasz rozwój.

 

Współpraca z Corab to korzyść dla Ciebie i Twoich klientów. Dzięki nam zyskujesz:

 

  • Dostęp do komponentów i urządzeń najwyższej jakości.

  • Bieżące informacje o nowościach w ofercie.

  • Atrakcyjne ceny w naszym sklepie.

  • Regularne wsparcie sprzedażowe.

  • Cykliczne szkolenia.

  • Dostęp do know-how.

  • Szeroką bazę klientów.

Kontakt

Zapewniamy dostęp do nowych inwestorów

Oferujemy szeroką skalę działania. Marka o takiej renomie jak Corab stanowi potencjał do pozyskiwania nowych klientów - zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapewniamy Ci jakość - zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i wsparcie jakie gwarantujemy.
30

Od ponad tylu lat istniejemy na rynku

4000

Z tyloma firmami wiążą nas relacje partnerskie

18

Do tylu krajów eksportujemy swoje produkty

3,5

Tyle GW energii dostarczyły nasze systemy PV

Corab uzupełnia zasoby modułów PV

350 000 paneli fotowoltaicznych zasiliło magazyny firmy Corab. Gorący, powakacyjny okres montaży może odbywać się w komforcie dostępu do bogatego zapasu modułów solarnych. W ofercie nalazło się również kilka nowinek - wśród nich szeroki wybór produktów marki Encor.

Czytaj więcej

Ceny paneli fotowoltaicznych w 2021

Najważniejszym elementem każdej instalacji PV są panele fotowoltaiczne, które mają kluczowy wpływ na cenę przedsięwzięcia. Ile obecnie kosztują panele fotowoltaiczne i od czego zależy ich cena? Jak obniżyć wydatki na fotowoltaikę?

Czytaj więcej

Szybko i sprawnie. Kompletuj instalacje

Dzięki E-Hurtowni i dostępnemu tam Konfiguratorowi można w zaledwie kilka minut skompletować zestaw do budowy instalacji fotowoltaicznej. Nie wierzysz? Po prostu kliknij i sprawdź.

 

Więcej

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełen wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz a my postaramy się rozwiązać każdy twój problem i zapytanie związane z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.