Rozwiązania dla profesjonalistów i klientów.
Zobacz
Dzięki własnej produkcji gwarantujemy jakość i budujemy Twoją przewagę.
Zobacz

Dlaczego Corab?

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem urządzeń renomowanych marek. Od lat projektujemy konstrukcje i doskonalimy technologię wytwarzania produktów ze stali i aluminium.

Wyróżniają nas doświadczenie i kompetencje które sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce i Europie. Corab to pewny partner w biznesie, za którym stoi 30-letnie doświadczenie. Początkowo zajmowaliśmy się branżą satelitarną, by stopniowo stać się liderem wśród firm związanych z fotowoltaiką.
 

Wartości, w które wierzymy

 • Odpowiedzialność

  - Szybko reagujemy na złe informacje, nadając im wysoki priorytet

  - Problemy są dla nas szansą do nauki

  - Jesteśmy odpowiedzialni za wybory, jakie podejmujemy

  - Doceniamy zaangażowanie

  - Priorytetyzujemy działania

 • Rozwój

  - Nie pozwalamy uciekać dobrym pomysłom

  - Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla klientów

  - Jesteśmy otwarci na wiedzę

  - Promujemy swoich pracowników

  - Lepsze nie jest wrogiem dobrego, a zmiany niosą za sobą nowe możliwości

 • Szacunek

  - Od innych wymagamy tyle, ile sami możemy od siebie dać

  - Szanujemy wszystkich pracowników

  - Działamy drużynowo i możemy na siebie liczyć

  - Słuchamy klientów i siebie nawzajem

 • Współpraca

  - Komunikujemy się otwarcie i transparentnie

  - Razem dążymy do jasno wyznaczonych celów

  - Budujemy partnerstwo z klientami

  - Stawiamy na relacje z ludźmi, nie tylko z firmami

 • Profesjonalizm

  - Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem

  - Działamy profesjonalnie

  - Decyzje opieramy o dane, nie ulegamy złudzeniom

  - Szybko podejmujemy decyzje

Dla klientów

Myślisz o założeniu instalacji fotowoltaicznej i szukasz najlepszych wykonawców? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat branży? Sprawdź rozwiązania dla inwestorów oferowane przez Corab.


DomAgroBiznesFarmy

Dla profesjonalistów

Jesteś instalatorem? Zajmujesz się projektowaniem instalacji fotowoltaicznych? Zależy Ci na rzetelnym partnerze dla którego wiedza, jakość i bezpieczeństwo są filarami biznesu? Sprawdź ofertę dla profesjonalistów.

 

InstalatorProjektantHurtownia

Nowoczesny zakład produkcyjny

Nasze produkty powstają w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Bartoszycach. Fabryka spełnia wysokie standardy jakości. Nowoczesny park maszynowy składa się m.in. z linii profilujących nowej generacji, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, lakierni, cynkowni galwanicznej. Firma Corab zatrudnia kilkuset pracowników w dziale produkcji, sprzedaży, marketingu, e-commerce, szkoleń, badań i rozwoju, logistyki, wsparcia.

 

Nasze możliwości produkcyjne to obecnie ponad 4 GW konstrukcji fotowoltaicznych rocznie.

 

Skuteczna sprzedaż nie byłaby możliwa, gdyby nie sprawne centrum logistyczne. Nasze towary magazynowane są na 30 000 m2 powierzchni wysokiego składowania.

Produkcja

Badania i rozwój

XXI wiek to czas gospodarki opartej na wiedzy, gdzie kluczową rolę odgrywa współpraca biznesu i nauki. Dlatego tak ważny jest dla nas rozwój i innowacje. Nasze produkty powstają w oparciu o stałe prace badawczo-rozwojowe. Dział R&D Corab aktywnie współpracuje z czołowymi ośrodkami naukowymi zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Corab bierze czynny udział w globalnym procesie transformacji energetycznej.

 

Otwarcie dzielimy się swoimi doświadczeniami, inicjując i uczestnicząc w licznych inicjatywach edukacyjnych związanych z fotowoltaiką. Wiemy, że wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań w energetyce musi odbywać się z poszanowaniem dla środowiska i w trosce o nie. Dlatego w swoich działaniach kierujemy się ideą ”Technologia dla natury". Systemy Corab spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Stawiamy na jakość, czego potwierdzeniem są liczne międzynarodowe certyfikaty.

Partnerzy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów renomowanych światowych marek. Naszym klientom oferujemy wyłącznie urządzenia i komponenty najwyższej jakości, poparte wieloletnimi gwarancjami, wsparciem po sprzedażowym, szkoleniowym i serwisowym.

Solar Edge
Fronius
Sofar Solar
Sun Grow
Dehn
Arcelor Mittal
Jean Muller
ETI
Magnelis
Risen - Solar technology
SMA
ENCOR
BYD
LG CHEM
Huawei
Stiebel Eltron
Enphase
Astroenergy
Clivet
Kaisai

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełne wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz. Zespół wsparcia Corab oraz nasi partnerzy biznesowi postarają się pomóc w każdej kwestii związanej z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.