Znajdź szkolenie dla siebie! Zobacz aktualne propozycje w Corab Akademia.
Zobacz
Zdobywaj wiedzę nie tylko podczas szkoleń. Zobacz co przygotowali profesjonaliści Corab.
Zobacz

Akademia Corab

Corab Akademia to inicjatywa edukacyjna, której misją jest promowanie dobrych praktyk instalatorów i poszerzenie wiedzy. Posiadamy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE. Corab Akademia gwarantuje:

  • Szkolenia prowadzone przez specjalistów z firmy Corab oraz ich partnerów.
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki.
  • Pierwszeństwo w dostępie do informacji i wiadomości dotyczących nowych rozwiązań wprowadzanych przez firmę Corab.

Kategorie szkoleń

Corab Akademia

 

W ofercie Corab Akademii zajdziesz szeroką gamę profesjonalnych szkoleń, kursów i webinarów z zakresu fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii. Szkolenia skierowane są do instalatorów, przedstawicieli handlowych, jak i indywidualnych prosumentów oraz firm.

Posiadamy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE. 

Partnerzy Corab Akademii

Gwarantujemy szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów z firmy Corab oraz naszych partnerów, którzy są wiodącymi firmami na świecie w brany OZE. Oprócz wiedzy praktycznej, którą można zdobyć podczas szkoleń, zyskujesz też dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat fotowoltaiki lub przygotowujesz się do egzaminu UDT? Oferta Corab Akademia jest dla Ciebie! Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa czeka na Twoje zgłoszenie!

3500

Przynajmniej tylu uczestników wzięło udział w naszych szkoleniach

200+

Sumaryczna liczba spotkań edukacyjnych na przestrzeni lat

Dzięki szkoleniu, jakie odbyłem w Akademii Corab, zdobyłem wiedzę niezbędną do prawidłowego montażu systemów fotowoltaicznych na dachach płaskich. Dodatkowo dowiedziałem się o najnowszych przepisach związanych z fotowoltaiką i sposobach rozliczania z Urzędem Skarbowym. Zyskałem ja i moi klienci.

 

Jan Nowacki - Instalator

W Akademii Corab zaznajomiono mnie z uzyskami, jakie można mieć przy zastosowaniu modułów bifacjalnych. Zastanawialiśmy się nad polecaniem ich prosumentom, teraz wiemy, że warto. Cieszę się, że w Akademii otwarcie dzielą się wszelką wiedzą o fotowoltaice. Zdecydowanie warto tu być.

 

Adam Szmidker - Właściciel firmy instalacyjnej

Przyznam, że w dzisiejszych czasach ciężko wybrać dobry sprzęt dla klienta. Szkolenie w Akademii Corab niemal otworzyło mi oczy na to, na co powinno się zwracać uwagę przy decyzji o zakupie falownika.

Warto się dokształcać, a w tej firmie wiedzą, jak przekazać informacje.

 

Andrzej Białowieski - Inżynier

Nadspodziewanie sprawne i wartościowe szkolenie. W Akademii jaką prowadzi Corab można nie tylko dowiedzieć się o tym, co obecnie jest oferowane ma rynku od strony technicznej, ale również zgłębić wiedzę na tematy ważne dla całej branży. Dzięki Akademii Corab trzymam rękę na fotowoltaicznym pulsie.

 

Marian Waluszko - Insalator

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełne wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz, a my postaramy się rozwiązać każdy twój problem i zapytanie związane z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.