Hurtownie i Sklepy

Hurtownie i Sklepy

W E-Hurtowni Corab oferujemy dostęp do pełnej oferty produktowej w jednym miejscu. Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od skompletowania całej instalacji fotowoltaicznej dla Ciebie lub Twojego klienta.

Atutem naszej E-Hurtowni jest pełne wsparcie Corab - zarówno w kwestii gwarancji produktowej, jak i obiegu dokumentów sprzedażowych. E-Hurtownia Corab to platforma dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku w najlepszych cenach.

Poznaj zalety E-Hurtowni Corab

  • Efektywność

    Pełen dostęp do produktów Corab i firm współpracujących. Wszystko na odległość kilku kliknięć. Bezpośrednio od producenta, bez pośredników z indywidualnym kontem klienta. Wszystko specjalnie dla Ciebie.

  • Wszystko w jednym miejscu

    Proste zakupy i szybkie dostawy. Możesz śledzić na bieżąco status zamówienia i mieć podgląd rachunków i faktur. Korzyści płynące z indywidualnego konta sprawią, że będziesz regularnie wracał do E-Hurtowni Corab.

  • Opłacalność

    Nasi Klienci mogą liczyć na szereg udogodnień. Począwszy od odroczonych warunkach płatności, poprzez ubezpieczenia i kredyty kupieckie. Oczywiście są też specjalne upusty i rabaty.

Systemy fotowoltaiczne Corab
Systemy fotowoltaiczne Corab

Systemy fotowoltaiczne Corab

Produkujemy systemy, które cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów w całym kraju i za granicą. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym możliwe jest instalowanie systemów na różnych powierzchniach dachów oraz rodzajach gruntów.Nasze konstrukcje fotowoltaiczne są całkowicie bezpieczne i spełniają rygorystyczne europejskie normy, co potwierdzają certyfikaty oraz liczne badania.

Sprawdź Systemy Corab

Moduły fotowoltaiczne
Moduły fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne

Corab współpracuje z największymi producentami komponentów instalacji PV, w tym producentami modułów fotowoltaicznych (pot. paneli słonecznych, paneli fotowoltaicznych). Posiadamy w ofercie moduły najnowszych generacji oraz o różnym przekroju mocy.

Sprawdź Moduły

Inwertery (falowniki)
Inwertery (falowniki)

Inwertery (falowniki)

Falownik (inaczej inwerter) to urządzenie elektroniczne, które steruje pracą systemu fotowoltaicznego. Posiadamy w ofercie falowniki renomowanych marek o pełnym przekroju mocy 1 i 3-fazowe. Rozwiązania idealnie sprawdzą się zarówno w mikroinstalacjach, jak i dużych inwestycjach.

Sprawdź Inwertery

Ładowarki EV
Ładowarki EV

Ładowarki EV

W asortymencie posiadamy wybór ładowarek do samochodów elektrycznych. Stacje ładowania które oferujemy spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością.

Sprawdź Ładowarki EV

Baterie
Baterie

Baterie

Dysponujemy szeroką gamą systemów gromadzenia energii elektrycznej. Akumulatory sprzedawane przez Corab są przygotowane do pracy z systemami fotowoltaicznymi.

Sprawdź Baterie

Pompy ciepła
Pompy ciepła

Pompy ciepła

Stosowane są do ogrzewania w domach, w których aspekt ekologii i możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii traktowany jest priorytetowo. Zakup pompy ciepła to inwestycja, która pozwoli na obniżenie rachunków i zmniejszy koszty utrzymania budynku. Corab oferuje pompy ciepła renomowanej firmy Stiebel Eltron

Sprawdź Pompy Ciepła

Akcesoria
Akcesoria

Akcesoria

W ofercie posiadamy pełen przekrój zabezpieczeń AC i DC oraz pozostałych akcesoriów do montażu instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również gotowe rozdzielnice AC i DC, które składają się z komponentów renomowanych marek.

 

Sprawdź akcesoria

Rekuperacja
Rekuperacja

Rekuperacja

Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna pozwalająca na odzysk ciepła. Rekuperacja pozwala na wymianę zużytego zanieczyszczonego powietrza z domu, biura lub mieszkania na czyste i świeże. Przy wymianie powietrza odzyskuje część zgromadzonego ciepła.

 

Sprawdź Rekuperację

Centrum logistyczne

Przestrzeń magazynowa Corab w Centrum Logistycznym w Olsztynie wynosi ponad 15000 m2 wysokiego składowania. Nowoczesne oprogramowanie pozwala na szybkie i sprawnie odnalezienie towaru na półce. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń wg europejskich standardów znacznie przyśpiesza pracę magazynu. Proces pakowania jest w pełni monitorowany i kontrolowany.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Szukasz komponentów? Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy oraz partnerzy biznesowi postarają się odpowiedzieć na każdą twoja potrzebę związaną z produktami z naszej oferty.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.