Kariera

Kariera

Rozpocznij z nami swoją zawodową drogę. Każdy w naszych ofertach pracy znajdzie coś dla siebie. Szukamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, ale także początkujących na rynku pracy. Zatrudniamy obecnie ponad 350 osób. Stale zwiększamy zatrudnienie i oferujemy nowe stanowiska w różnych lokalizacjach naszej firmy.

Lista ofert pracy

Filtrowanie

Filtry:

Zamknij Wyczyść wszystkie
Klauzula informacyjna RODO dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1) (zwanego dalej „RODO”) Administrator informuje co następuje:

  1. 1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest CORAB Spółka Akcyjna z siedzibą w Olsztynie (10-547) przy ul. Michała Kajki 4, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000950779, REGON: 510519084, NIP: 7390207757, dalej jako „Administrator”. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Jest nim Katarzyna Krzywicka. Z Inspektorem Ochrony Danych może Pan/Pani się skontaktować kierując wiadomość na adres iod@corab.com.pl lub kierując korespondencję na adres Administratora. - czytaj więcej

Wartości, w które wierzymy

  • Zaufanie

    W biznesie, tak jak w życiu, liczy się zaufanie. Dlatego w Corab postawiliśmy na produkcję i dystrybucję produktów wyłącznie najwyższej klasy. Wierzymy, że naszym największym kapitałem jest wiarygodność. Zadowolenie naszych kontrahentów i Klientów jest naszą najlepszą reklamą i świadectwem wykonywanej pracy.

  • Innowacyjność

    Świat się zmienia, a my wspólnie z nim. W Corab wciąż trzymamy rękę na pulsie i staramy się wyprzedzać rzeczywistość. Badania, rozwój i najnowsze technologie w które inwestujemy, to jedne z filarów naszego działania. Dodatkowo współpracujemy z klasowymi producentami modułów oraz wieloma jednostkami naukowymi na świecie.

  • Bezpieczeństwo

    Relacje z Klientami budujemy wokół szacunku i faktycznego dostosowania oferty do potrzeb - zarówno w wypadku produktów, jak i szkoleń. Jakość, uczciwość i wzajemne zrozumienie, to solidne podstawy ku temu, by czuć się pewnie w biznesie. Profesjonaliści, którzy korzystają z naszej oferty mają pewność, że stosujemy jedynie najlepszej jakości materiały i urządzenia.