Kariera

Kariera

Rozpocznij z nami swoją zawodową drogę. Każdy w naszych ofertach pracy znajdzie coś dla siebie. Szukamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, ale także początkujących na rynku pracy. Zatrudniamy obecnie ponad 350 osób. Stale zwiększamy zatrudnienie i oferujemy nowe stanowiska w różnych lokalizacjach naszej firmy.

Lista ofert pracy

Filtrowanie

Filtry:

Zamknij Wyczyść wszystkie
Klauzula informacyjna RODO dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), informujemy, że administratorem danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Corab S.A., ul. Kajki 4, 10-547 Olsztyn, NIP 739-020-77-57, REGON 510519084, KRS 0000950779, tel. 89 535 17 90, email: corab@corab.com.pl - czytaj więcej

Wartości, w które wierzymy

  • Zaufanie

    W biznesie, tak jak w życiu, liczy się zaufanie. Dlatego w Corab postawiliśmy na produkcję i dystrybucję produktów wyłącznie najwyższej klasy. Wierzymy, że naszym największym kapitałem jest wiarygodność. Zadowolenie naszych kontrahentów i Klientów jest naszą najlepszą reklamą i świadectwem wykonywanej pracy.

  • Innowacyjność

    Świat się zmienia, a my wspólnie z nim. W Corab wciąż trzymamy rękę na pulsie i staramy się wyprzedzać rzeczywistość. Badania, rozwój i najnowsze technologie w które inwestujemy, to jedne z filarów naszego działania. Dodatkowo współpracujemy z klasowymi producentami modułów oraz wieloma jednostkami naukowymi na świecie.

  • Bezpieczeństwo

    Relacje z Klientami budujemy wokół szacunku i faktycznego dostosowania oferty do potrzeb - zarówno w wypadku produktów, jak i szkoleń. Jakość, uczciwość i wzajemne zrozumienie, to solidne podstawy ku temu, by czuć się pewnie w biznesie. Profesjonaliści, którzy korzystają z naszej oferty mają pewność, że stosujemy jedynie najlepszej jakości materiały i urządzenia.