Produkcja

Produkcja

Corab jest producentem i dystrybutorem rozwiązań stosowanych zarówno w fotowoltaice jak i hi-tech.

Filary naszej działalności obejmują produkcję rozwiązań stosowanych w fotowoltaice oraz dystrybucję wyrobów wiodących światowych marek branży PV. Zakład produkcyjny w Bartoszycach należy do najnowocześniejszych w Europie. Systemy i wyroby Corab są synonimem jakości - spełniają wyśrubowane normy, czego potwierdzeniem są liczne polskie i międzynarodowe certyfikaty. Wybierając Corab masz pewność, że korzystasz z rozwiązań z najwyższej półki!

Nowoczesny zakład produkcyjny

Łączymy doświadczenie z nowoczesnością. Swoje produkty wytwarzamy w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Bartoszycach. Park maszynowy składa się m.in. z nowoczesnych linii profilujących, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, nowoczesnej lakierni i własnej cynkowni galwaicznej. Cały proces produkcyjny jest na bieżąco monitorowany, dzięki czemu zakład w Bartoszycach opuszczają elementy, moduły i urządzenia na najwyższym światowym poziomie.
 
Zakład w pełni wykorzystuje możliwości, jakie daje automatyzacja, co wpływa na szybkość powstawania, powtarzalność i poziom wyrobów. Naszym największym kapitałem jest wysoko wykwalifikowana kadra, wciąż podnosząca swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy dumni z tego, że pracownicy Corab wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją. Dlatego stale inwestujemy nie tylko w rozwój wyrobów, ale i w osoby zatrudnione w naszej firmie. Produkcja w pełni wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki i rozwiązania dotyczące systemów fotowoltaicznych.

Centrum logistyczne

Przestrzeń magazynowa Corab w Centrum Logistycznym w Olsztynie wynosi ponad 30000 m2 wysokiego składowania. Nowoczesne oprogramowianie pozwala na szybkie i sprawne odnalezienie towaru na półce. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń wg europejskich standardów znacznie przyśpiesza pracę magazynu. Proces pakowania jest w pełni monitorowany i kontrolowany.

Nasze systemy fotowoltaiczne są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi i oznaczone są znakiem CE. Dodatkowo nad jakością czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Wdrożyliśmy również System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015. Spółka Corab wielokrotnie została nagrodzono za wysoką kulturę prowadzenia biznesu oraz innowacyjne produkty.

Corab w liczbach

Od początku działalności misją Corab jest produkcja bezpiecznych i trwałych wyrobów, zgodnych z obowiązującymi wymaganiami, normami i przepisami. 
 

4

GW możliwości produkcyjnych rocznie

8

tysięcy przeszkolonych instalatorów

500

specjalistów

12

zautomatyzowanych linii profilujących

Nasze systemy spełniają najważniejsze normy

 

  • PN-EN 1090 -1,2,3:2012 Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych,
  • PN-EN 60068-2-11:2002 Badania środowiskowe – Część 2-11: Próby – Próba Ka: Mgła solna
  • PN-EN 1990:2004 Eurokod – podstawy projektowania konstrukcji
  • PN-EN ISO 6988:2000 Powłoki metalowe i inne nieorganiczne – Próba z dwutlenkiem siarki z ogólną kondensacją wilgoci
  • PN-EN 1991-1-1:2005 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje – Część 1-1: Oddziaływania ogólne – Ciężar objętościowy, ciężar własny, obciążenia użytkowe w budynkach Dyrektywa unijna 2001/95/WE w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
  • PN-EN 1991-1-3:2005 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje. Część 1-3: Obciążenie śniegiem
  • PN-EN 1991-1-4:2008 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje. Część 1-3:Oddziaływanie wiatru.
  • PN-EN 1999-1-1:2011 Eurokod 9 – Projektowanie konstrukcji aluminiowych – Część 1-1: Reguły ogólne

 

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Szukasz pomocy w kwestii produktów i rozwiązań proponowanych przez Corab lub wykonawcy swojej inwestycji? Masz pytania co do naszej oferty?
Wypełnij formularz znajdujący się na dole strony - za kilkanaście minut odezwiemy się do Ciebie! Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. 
Wypełniając ten formularz zgadasz się na otrzymywanie ofert od partnerów biznesowych firmy Corab.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.