Produkcja

Produkcja

Corab jest producentem i dystrybutorem rozwiązań stosowanych zarówno w fotowoltaice jak i hi-tech.

Filary naszej działalności obejmują produkcję rozwiązań stosowanych w fotowoltaice oraz dystrybucję wyrobów wiodących światowych marek branży PV. Zakład produkcyjny w Bartoszycach należy do najnowocześniejszych w Europie. Systemy i wyroby Corab są synonimem jakości - spełniają wyśrubowane normy, czego potwierdzeniem są liczne polskie i międzynarodowe certyfikaty. Wybierając Corab masz pewność, że korzystasz z rozwiązań z najwyższej półki!

Nowoczesny zakład produkcyjny

Łączymy doświadczenie z nowoczesnością. Swoje produkty wytwarzamy w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Bartoszycach. Park maszynowy składa się m.in. z nowoczesnych linii profilujących, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, nowoczesnej lakierni i własnej cynkowni galwaicznej. Cały proces produkcyjny jest na bieżąco monitorowany, dzięki czemu zakład w Bartoszycach opuszczają elementy, moduły i urządzenia na najwyższym światowym poziomie.
 
Zakład w pełni wykorzystuje możliwości, jakie daje automatyzacja, co wpływa na szybkość powstawania, powtarzalność i poziom wyrobów. Naszym największym kapitałem jest wysoko wykwalifikowana kadra, wciąż podnosząca swoją wiedzę i umiejętności. Jesteśmy dumni z tego, że pracownicy Corab wykonują swoją pracę z prawdziwą pasją. Dlatego stale inwestujemy nie tylko w rozwój wyrobów, ale i w osoby zatrudnione w naszej firmie. Produkcja w pełni wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki i rozwiązania dotyczące systemów fotowoltaicznych.

Centrum logistyczne

Przestrzeń magazynowa Corab w Centrum Logistycznym w Olsztynie wynosi ponad 15000 m2 wysokiego składowania. Nowoczesne oprogramowianie pozwala na szybkie i sprawnie odnalezienie towaru na półce. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń wg europejskich standardów znacznie przyśpiesza pracę magazynu. Proces pakowania jest w pełni monitorowany i kontrolowany.

Nasze systemy fotowoltaiczne są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi i oznaczone są znakiem CE. Dodatkowo nad jakością czuwa zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza Certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing. Wdrożyliśmy również System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015. Spółka Corab wielokrotnie została nagrodzono za wysoką kulturę prowadzenia biznesu oraz innowacyjne produkty.

Corab w liczbach

Od początku działalności misją Corab jest produkcja bezpiecznych i trwałych wyrobów, zgodnych z obowiązującymi wymaganiami, normami i przepisami. 
 

1,5

GW możliwości produkcyjnych rocznie

4

tysiące przeszkolonych instalatorów

300

specjalistów

9

zautomatyzowanych linii profilujących

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełen wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz a my postaramy się rozwiązać każdy twój problem i zapytanie związane z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.