Aktualności

Aktualności

Bądź na bieżąco z fotowoltaiką dzięki Aktualnościom Corab. W jednym miejscu gromadzimy dla Ciebie informacje o działaniach naszej firmy oraz najnowsze wiadomości branżowe i rynkowe.

Tu znajdziesz informacje o nowościach w ofercie Corab, wydarzeniach przez nas organizowanych oraz najważniejszych kwestiach związanych z rynkiem fotowoltaiki w Polsce. Każda z podanych informacji powinna mieć swoje solidne podstawy. Dlatego udostępniamy coś wyjątkowego - naszą bazę wiedzy, w której zgromadziliśmy wartościowe i przydatne artykuły na najbardziej istotne kwestie związane z fotowoltaiką.

Filtrowanie

Filtry:

Zamknij Wyczyść wszystkie
          Targi Corab
Polski lider w branży OZE z szeroką ofertą na targach w Düsseldorfie

Już 29 i 30 listopada br. w Düsseldorfie odbędzie się jedna z najważniejszych imprez branży solarnej – międzynarodowe targi Solar Solutions. W stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii nie zabraknie oferty firmy Corab. Polski lider w branży OZE zaprezentuje m.in. szereg innowacyjnych, wytrzymałych systemów PV, przydatny w budowaniu niezależności energetycznej zestaw falownika i magazynu energii, a także nowość – gruntową pompę ciepła własnej marki.

Czytaj więcej
          Smart Energy Forum Prague v1
Corab promuje gruntowe pompy ciepła w Czechach

Ponad 70 wystawców, 400 ekspertów z branży dzielących się swoją wiedzą, a także tysiące osób zainteresowanych energią odnawialną. Tak najkrócej można opisać targi Smart Energy Forum w Pradze, na których w dniach 17-18 października 2023 r. na stoisku B26 (hala B) obecna była silna reprezentacja firmy Corab. Czym postanowiliśmy zainteresować naszych południowych sąsiadów i gości odwiedzających targi?

Czytaj więcej
          Fronius powraca z jeszcze większą mocą!
Fronius wraca z jeszcze większą mocą!

Firma Fronius powraca w nowej kampanii „We’re back”, by poinformować o pełnej dostępności swoich falowników na rynku. Akcji towarzyszy cykl spotkań adresowanych do instalatorów w całej Polsce. Zwiększenie dostępności urządzeń Fronius to efekt intensywnych inwestycji w rozbudowę zakładów, zwiększających możliwości produkcyjne firmy. Bogaty wybór falowników Fronius jest stale dostępny w ofercie e-hurtowni Corab.

Czytaj więcej