Projektanci

Projektanci

Budowę domu zaczynamy od wyboru projektu i zatwierdzenia kosztorysu. Podobnie jest z fotowoltaiką - szyty na miarę projekt, realna wycena i harmonogram - to podstawy pod efektywną i działająca wiele lat instalację fotowoltaiczną.

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi projektantów i doradców. W czytelny i miarodajny sposób eksperci Corab oraz nasi partnerzy, przygotują kompleksowy plan instalacji i wdrożenia systemu fotowoltaicznego w Twojej firmie, terenie czy budynku. Zadbamy o każdy szczegół - uwzględniając m.in. budżet, warunki terenowe, nasłonecznienie oraz otoczenie prawne. Chcesz samodzielnie projektować instalację fotowoltaiczną? Korzystaj z naszego Konfiguratora oraz E-Hurtowni.

Własny dział badań i rozwoju

R&D Corab współpracuje z: uczelniami wyższymi oraz instytutami w celu doskonalenia naszych produktów renomowanymi firmami branży PV. Nasz dział R&D realizował projekty wspólnie z pracownikami z Niemiec, Izraela, Japonii czy Korei. W najbliższych latach Corab wyda ponad 40 mln złotych na inwestycje.

Szybko i sprawnie.
Sprawdź możliwości Konfiguratora w E-Hurtowni

Konfigurator to narzędzie wspierające dla projektantów instalatorów działajace w ramach E-Hurtowni. W kilku krokach zaprojektujesz nie tylko konstrukcję, ale również pozostałe komponenty instalacji takie jak: systemy, moduły, falowniki czy zabezpieczenia. Program umożliwia również instalatorowi samodzielne wykonanie szybkiej kalkulacji, bez korzystania z pomocy doradcy. Dzięki temu można samemu dobrać elementy instalacji fotowoltaicznej i dowiedzieć się, ile będzie ona kosztować. Intuicyjny interfejs, szybka kalkulacja, dostęp do pełnej oferty i nasze wsparcie - to atuty naszej aplikacji. Obliczaj, projektuj i planuj przy pomocy naszego narzędzie. Przekonaj się, jakie to proste.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełen wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz a my postaramy się rozwiązać każdy twój problem i zapytanie związane z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.