Projektanci

Projektanci

Budowę domu zaczynamy od wyboru projektu i zatwierdzenia kosztorysu. Podobnie jest z fotowoltaiką - szyty na miarę projekt, realna wycena i harmonogram - to podstawy pod efektywną i działająca wiele lat instalację fotowoltaiczną.

Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi projektantów i doradców. W czytelny i miarodajny sposób eksperci Corab oraz nasi partnerzy, przygotują kompleksowy plan instalacji i wdrożenia systemu fotowoltaicznego w Twojej firmie, terenie czy budynku. Zadbamy o każdy szczegół - uwzględniając m.in. budżet, warunki terenowe, nasłonecznienie oraz otoczenie prawne. Chcesz samodzielnie projektować instalację fotowoltaiczną? Korzystaj z naszego Konfiguratora oraz E-Hurtowni.

Własny dział badań i rozwoju

R&D Corab współpracuje z: uczelniami wyższymi oraz instytutami w celu doskonalenia naszych produktów renomowanymi firmami branży PV. Nasz dział R&D realizował projekty wspólnie z pracownikami z Niemiec, Izraela, Japonii czy Korei. W najbliższych latach Corab wyda ponad 40 mln złotych na inwestycje.

Szybko i sprawnie.
Sprawdź możliwości Konfiguratora w E-Hurtowni

Konfigurator to narzędzie wspierające dla projektantów instalatorów działające w ramach E-Hurtowni. W kilku krokach zaprojektujesz nie tylko konstrukcję, ale również pozostałe komponenty instalacji takie jak: systemy, moduły, falowniki czy zabezpieczenia. Program umożliwia również instalatorowi samodzielne wykonanie szybkiej kalkulacji, bez korzystania z pomocy doradcy. Dzięki temu można samemu dobrać elementy instalacji fotowoltaicznej i dowiedzieć się, ile będzie ona kosztować. Intuicyjny interfejs, szybka kalkulacja, dostęp do pełnej oferty i nasze wsparcie - to atuty naszej aplikacji. Obliczaj, projektuj i planuj przy pomocy naszego narzędzie. Przekonaj się, jakie to proste.

Nasze systemy spełniają najważniejsze normy

 

  • PN-EN 1090 -1,2,3:2012 Wykonanie konstrukcji stalowych i aluminiowych,
  • PN-EN 60068-2-11:2002 Badania środowiskowe – Część 2-11: Próby – Próba Ka: Mgła solna
  • PN-EN 1990:2004 Eurokod – podstawy projektowania konstrukcji
  • PN-EN ISO 6988:2000 Powłoki metalowe i inne nieorganiczne – Próba z dwutlenkiem siarki z ogólną kondensacją wilgoci
  • PN-EN 1991-1-1:2005 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje – Część 1-1: Oddziaływania ogólne – Ciężar objętościowy, ciężar własny, obciążenia użytkowe w budynkach Dyrektywa unijna 2001/95/WE w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
  • PN-EN 1991-1-3:2005 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje. Część 1-3: Obciążenie śniegiem
  • PB – TUV-78:2012 System montażu paneli słonecznych. Wymagania bezpieczeństwa i metody badań
  • PN-EN 1991-1-4:2008 Eurokod 1: Oddziaływanie na konstrukcje. Część 1-3:Oddziaływanie wiatru.
  • PC – TUV-I21 Procedura certyfikacji konstrukcji do mocowania systemów montażu paneli fotowoltaicznych
  • PN-EN 1999-1-1:2011 Eurokod 9 – Projektowanie konstrukcji aluminiowych – Część 1-1: Reguły ogólne

 

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Szukasz komponentów? Masz pytania odnośnie oferty? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy oraz partnerzy biznesowi postarają się odpowiedzieć na każdą twoja potrzebę związaną z produktami z naszej oferty.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.