Energetab 2021. Jakie nowości pokazał Corab?

Najnowsze modele modułów Corab Encor, systemy montażowe oraz wydajne rozwiązania pozwalające na magazynowanie energii czy ładowanie aut - to tylko niektóre z produktów, jakie prezentował firma Corab podczas bielskich targów ENERGETAB 2021.

Corab z bogatą ofertą na ENEGRETAB 2021

 

Najnowsze modele modułów Corab Encor, systemy montażowe oraz wydajne rozwiązania pozwalające na magazynowanie energii czy ładowanie aut - to tylko niektóre z produktów, jakie prezentuje firma Corab podczas bielskich targów ENERGETAB 2021.

Co będzie można zobaczyć odwiedzając stoisko wiodącego producenta i dystrybutora systemów fotowoltaicznych? Jakie niespodzianki i ciekawostki czekają gości autoryzowanego sprzedawcy renomowanych marek?

 

W trzydniowym wydarzeniu (14-16 września) bierze udział ponad 270 wystawców z całego świata, a ekspozycje zajmują prawie 4 hektary. Nie ma wątpliwości, że to jedne z najważniejszych w Polsce targów nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to również punkt spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych oraz projektantami, czy dostawcami usług. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Corab w Strefie OZE

Stoisko Corab ulokowane jest w Strefie Odnawialnych Źródeł Energii, a swoim kształtem, aranżacją i prezentowanym asortymentem nawiązuje do nowoczesności i dynamiki, jaka wyróżnia polską firmę.

- Wizytujący nasze stoisko będą mieli szansę zapoznać się z kompleksową ofertą jaką dysponuje Corab. Nasza firma jest w świecie fotowoltaiki synonimem trwałości i jakości. Takie też są produkty, jakie pokazujemy zwiedzającym - podkreśla Michał Konopka, odpowiedzialny za targi w Corab.

Corab stawia na innowacyjność

Spośród paneli fotowoltaicznych,  warte uwagi są panele bi-facial. To produkt który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Klienci doceniają  jeszcze lepszą wydajność instalacji fotowoltaicznej z udziałem tego rodzaju rozwiązania. Interesujące dla inwestorów są także moduły marki Encor. Charakteryzują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Szeroki asortyment partnerów

W przestrzeni zajmowanej przez Corab można także zapoznać się z możliwościami jakie oferują urządzenia takich firm jak m.in. Fronius, Huawei, SofarSolar,Sungrow, SMA, Webasto, SolarEdge, ProJoy i innych. - Zachęcam do zapoznania się z asortymentem inwerterów. Na naszym stoisku będą nowoczesne rozwiązania połączone z magazynami energii czy ładowaniem aut. Część z produktów będzie można w efektownym samochodzie demonstracyjnym - do którego zaprasza Michał Konopka.

Wspólne atrakcje z marką Fronius

Przedstawiciele Corab zapewniają, że dla gości ENERGETABU przygotowali liczne niespodzianki i konkursy z nagrodami. Razem z marką Fronius zachęcamy odwiedzających do wspólnej zabawy przy użyciu urządzeń mobilnych oraz mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że stoisko Corab podczas targów ENERGETAB prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

 

 

Może ci
się również
spodobać