• Strefa instalatora

Energetab 2021. Jakie nowości pokaże Corab?

Corab z bogatą ofertą na ENEGRETAB 2021

 

Najnowsze modele modułów Corab Encor, systemy montażowe oraz wydajne rozwiązania pozwalające na magazynowanie energii czy ładowanie aut - to tylko niektóre z produktów, jakie prezentuje firma Corab podczas bielskich targów ENERGETAB 2021.

Co będzie można zobaczyć odwiedzając stoisko wiodącego producenta i dystrybutora systemów fotowoltaicznych? Jakie niespodzianki i ciekawostki czekają gości autoryzowanego sprzedawcy renomowanych marek?

 

W trzydniowym wydarzeniu (14-16 września) bierze udział ponad 270 wystawców z całego świata, a ekspozycje zajmują prawie 4 hektary. Nie ma wątpliwości, że to jedne z najważniejszych w Polsce targów nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to również punkt spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych oraz projektantami, czy dostawcami usług. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Corab w Strefie OZE

Stoisko Corab ulokowane jest w Strefie Odnawialnych Źródeł Energii, a swoim kształtem, aranżacją i prezentowanym asortymentem nawiązuje do nowoczesności i dynamiki, jaka wyróżnia polską firmę.

- Wizytujący nasze stoisko będą mieli szansę zapoznać się z kompleksową ofertą jaką dysponuje Corab. Nasza firma jest w świecie fotowoltaiki synonimem trwałości i jakości. Takie też są produkty, jakie pokazujemy zwiedzającym - podkreśla Michał Konopka, odpowiedzialny za targi w Corab.

Corab stawia na innowacyjność

Spośród paneli fotowoltaicznych,  warte uwagi są panele bi-facial. To produkt który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Klienci doceniają  jeszcze lepszą wydajność instalacji fotowoltaicznej z udziałem tego rodzaju rozwiązania. Interesujące dla inwestorów są także moduły marki Encor. Charakteryzują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Szeroki asortyment partnerów

W przestrzeni zajmowanej przez Corab można także zapoznać się z możliwościami jakie oferują urządzenia takich firm jak m.in. Fronius, Huawei, SofarSolar,Sungrow, SMA, Webasto, SolarEdge, ProJoy i innych. - Zachęcam do zapoznania się z asortymentem inwerterów. Na naszym stoisku będą nowoczesne rozwiązania połączone z magazynami energii czy ładowaniem aut. Część z produktów będzie można w efektownym samochodzie demonstracyjnym - do którego zaprasza Michał Konopka.

Wspólne atrakcje z marką Fronius

Przedstawiciele Corab zapewniają, że dla gości ENERGETABU przygotowali liczne niespodzianki i konkursy z nagrodami. Razem z marką Fronius zachęcamy odwiedzających do wspólnej zabawy przy użyciu urządzeń mobilnych oraz mediów społecznościowych. Trzeba przyznać, że stoisko Corab podczas targów ENERGETAB prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie.

 

 

Przeczytaj również