Strefa

Inwestora

 

NAJLEPSZE FIRMY INSTALACYJNE

Sieć partnerska Corab Partner to porozumienie między firmami instalacyjnymi w Polsce, a firmą Corab jako producentem i dostawcą komponentów instalacji fotowoltaicznych. Corab jako producent systemów fotowoltaicznychoraz dystrybutor najlepszych rozwiązań z branży nie jest wykonawcą instalacji. Od lat jesteśmy przywiązani do wysokiej jakości w tym także na poziomie wykonawczym. Nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami instalacyjnymi. Obecnie do sieci należy ponad 120 firm z całej Polski 

Dowiedz się wiecej

Korzystaj z wykonawców sprawdzonych przez Corab

Przez 30 lat działalności zawsze na pierwszym planie stawialiśmy bezpieczeństwo użytkownika oraz wysoka jakość. Mówiąc o jakości, mamy na myśli nie tylko elementy renomowanych producentów, ale również prawidłowy montaż. Prowadzimy liczne szkolenia dla instalatorów, promujemy dobre praktyki jako członek wielu branżowych stowarzyszeń.

 

Postanowiliśmy pójść o krok dalej. Nawiązaliśmy współpracę z firmami instaltorskimi pod nazwą sieć Corab Partner. Aby przystąpić do sieci, należy posiadać dobrą opinię na rynku, wykwalifikowany zespół, ukończyć potrzebne szkolenia oraz spełnić wiele innych wymagań.

Szukasz wykonawcy instalacji fotowoltaicznej?

Dlaczego warto wybrać wykonawcę z Corab Partner?

  • Zastosują najwyższej jakości komponenty

  • Prowadzą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  • Montaż wykonają z zachowaniem najwyższych standardów

  • Posiadają najwyższe umiejętności i duże doświadczenie

  • Zapewniają atrakcyjne formy dofinansowania: kredyty na preferencyjnych warunkach, leasing czy pomoc w zdobyciu dofinansowania,

Wybieraj

sprawdzonych wykonawców


Na bezpieczną instalację składa się kilka kluczowych składników: dobór odpowiednich elementów wysokiej jakości, dobranie odpowiedniej mocy instalacji i powierzenie obsługi rzetelnej firmie instalacyjnej. Inwestuj mądrze!

Inwestycja małych 
i średnich firm

Zainwestuj w prąd ze Słońca. Nie płać za energię elektryczna w swojej firmie i oszczędzaj. Postaw na dobrej jakości elementy inwestycji. Świadomie wybierz wykonawcę, który posiada potrzebne umiejętności i uprawnienia. Postaw na bezpieczeństwo.

Znajdź firmę instalacyjną w Twojej okolicy. Skontaktujemy Cię z Corab Partnerem.

 

 

 

Farmy fotowoltaiczne

Jesteśmy producentem konstrukcji fotowoltaicznych oraz dostawcą sprzętu do budowy farm fotowoltaicznych. Współpracujemy z wykonawcami, projektantami, doradcami finansowymi, dlatego zapewniamy kompleksową pomoc w zakresie przygotowania i budowy farm fotowoltaicznych. 

Zamów kontakt Corab Partner do swojej instalacji

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.