Corab na Intersolar 2023

Corab na Intersolar 2023

Mocna propozycja dla farm i przedsiębiorstw

Spotkajmy się na targach Intersolar Europe 2023  

Zapraszamy na spotkania z ekspertami Corab. Przedstawimy nowości i systemy, które od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. To idealna okazja, by poznać innowacyjne rozwiązania Corab dla parków solarnych, ale również biznesu agro i odbiorców komercyjnych.

Międzynarodowe targi Intersolar w Monachium  to doskonała przestrzeń dla zaprezentowania nowości Corab. To też świetna okazja dla transferu wiedzy, wymiany doświadczeń i dyskusji na temat najnowszych trendów i wydarzeń na międzynarodowym rynku OZE. Nie może Was tam zabraknąć. 

Co zaprezentujemy na Intersolar 2023?

Corab System TRACKER WS T-001 ONE

To ruchoma konstrukcja fotowoltaiczna. Posiada funkcję śledzenia promieniowania słonecznego poprzez optymalne ustawienie modułów. System jest w pełni automatyczny i bezobsługowy.  

 

Sprawdź

Corab System WS-A20

System Corab WS-A20 to konstrukcja fotowoltaiczna do mocowania modułów dedykowana na duże projekty Agro. Stanowi ochronę dla zwierząt i roślin oraz pozwala połączyć uprawę i hodowlę z fotowoltaiką. 

 

Sprawdź

Falowniki i magazyn energii Corab Encor

Corab Encor to cały przekrój produktów zarówno na mikroinstalacje, jak i na większe inwestycje fotowoltaiczne. Corab Encor to niezawodność i bezpieczeństwo oraz wiarygodna polska gwarancja.

 

Sprawdź

Corab System PB-096

To rozwiązanie, które umożliwia bardzo szybki montaż modułów. Konstrukcja może być zarówno balastowa, jak i inwazyjna. Dedykowany do instalacji zorientowanych na południe. Moduły są instalowane w orientacji poziomej. 

 

Sprawdź

Dlaczego Corab?

Corab jest wiodącym polskim producentem systemów fotowoltaicznych oraz dystrybutorem urządzeń renomowanych marek. Doświadczenie i kompetencje sprawiają, że jesteśmy jednym z liderów branży Odnawialnych Źródeł Energii w Europie. Corab to pewny partner w biznesie, za którym stoi 30-letnie doświadczenie.  Konstrukcje fotowoltaiczne Corab znalazły dotychczas zastosowanie w ponad 20 krajach na świecie. 

 

Więcej o Corab

Zaufany partner światowych marek

400 specjalistów

Obecność w 22 krajach

5 000 partnerów biznesowych

4 centra logistyczne

30 lat doświadczenia 

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące produktów, usług lub szkoleń, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, chętnie pomożemy.