Gazele Biznesu 2021 dla spółki CORAB

Kategorie: Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Biznes

Olsztyński producent konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor komponentów renomowanych marek branży PV, znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Dziękujemy za wyróżnienie i zaufanie!

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości.

Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich przedsiębiorstw – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

 

Założona w Olsztynie firma Corab jest obecnie europejskim liderem w produkcji konstrukcji fotowoltaicznychoraz dystrybutorem produktów renomowanych marek z branży PV. Slogan, który przyświeca naszej działalności to: Technologia dla natury. Jesteśmy dumni, że aktywnie uczestniczymy w globalnym procesie transformacji energetycznej.

 

Od 30 lat zajmujemy się projektowaniem konstrukcji i udoskonalaniem technologii wytwarzania wyrobów stalowych i aluminiowych. Priorytetem firmy Corab jest jakość, co potwierdzają liczne międzynarodowe certyfikaty.

Moce produkcyjne CORAB to ponad 1,5 GW konstrukcji fotowoltaicznych rocznie. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii do profilowania, wtryskarek, pras, obrabiarek CNC, nowoczesnej lakierni oraz własnej ocynkowni. Firma zatrudnia ponad 300 pracowników: w produkcji, sprzedaży eksportowej, R&D, marketingu, e-commerce, logistyce i wsparciu technicznym.

Wytwarzane przez CORAB produkty powstają w oparciu o prace badawczo-rozwojowe. Dział R&D firmy Corab aktywnie współpracuje z wiodącymi ośrodkami naukowymi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Konstrukcje CORAB są eksportowane do blisko 20 krajów na całym świecie. Znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i terenach rolniczych.

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać