Nowa funkcjonalność: Carport szyty na miarę

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

W E-hurtowni CORAB użytkownik może samodzielnie skonfigurować wiatę typu Carport. Oprogramowanie umożliwia skompletowanie tego typu instalacji PV w prosty i szybki sposób.

Carport to połączenie wiaty oraz fotowoltaiki. Mówiąc prosto – jest to forma zadaszenia, która zamiast tradycyjnego dachu posiada zamontowane moduły fotowoltaiczne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z odnawialnych źródeł energii, pomimo braku możliwości instalacji fotowoltaiki na dachu czy na działce. Pozyskana w ten sposób energia elektryczna może być wykorzystywana do zasilania różnego rodzaju urządzeń domowych, a także ładowania auta z napędem elektrycznym.

Carporty fotowoltaiczne, czyli wiaty z panelami PV, zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Z powodzeniem można je zamontować nad podjazdem i w ten sposób zyskać dodatkowe zadaszenie nad miejscami postojowymi. Co istotne, cała konstrukcja prezentuje się bardzo estetycznie, a użyte do jej produkcji materiały cechuje wysoka jakość i trwałość.

 

Jak skonfigurować Carport w E-hurtowni?

Po wybraniu modułu, w sekcji „dobór konstrukcji”, należy wybrać pole „Carport”. Dalej system sam prowadzi nas ścieżką dedykowaną dla tego rozwiązania. Na końcu otrzymujemy kompletną listę elementów niezbędnych do budowy określonej liczby carportów dla danej inwestycji.

 

Nowa użyteczność dostępna jest w E-hurtowni pod adresem: https://shopb2b.corab.pl/

 

 

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać