Corab uzupełnia zasoby modułów PV

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy

350 000 paneli fotowoltaicznych zasiliło magazyny firmy Corab. Gorący, powakacyjny okres montaży może odbywać się w komforcie dostępu do bogatego zapasu modułów solarnych.

 W ofercie wiodącego producenta i dystrybutora fotowoltaiki znalazło się również kilka nowinek - wśród nich szeroki asortyment cenionej marki Encor.

 

 

Pokrycie potrzeb rynku ogniw fotowoltaicznych

Gdyby rozłożyć 350 tys. modułów PV obok siebie, to mogą one zająć powierzchnię 70 hektarów. To prawie tyle, ile 100 boisk do piłki nożnej!  Gdyby zaś zbudować wielkie schody z modułów ułożonych na przemian pionowo i poziomo, ich wysokość wyniosła by 188 125 metrów, czyli niemal połowę drogi jaką trzeba pokonać, aby dostać się na Międzynarodową Stację Kosmiczną ISS. Trzeba przyznać - skala robi wrażenie.

Dopłaty do fotowoltaiki napędzają popyt

Zapotrzebowanie na panele nieustannie rośnie, na co wpływa m.in. popularność rządowego programu dofinansowania -„Mój Prąd”, dzięki któremu inwestorzy indywidualni mogą liczyć na dotacje do mikroinstalacji fotowoltaicznych. Przypomnijmy, że 1 lipca 2021 roku ruszył kolejny nabór wniosków o dotację z NFOŚiGW. Nic więc dziwnego, że panele i inne elementy instalacji fotowoltaicznej sprzedają się bardzo szybko. Tym bardziej cieszą duże dostawy do firmy Corab, które ułatwią inwestorom i wykonawcom montaże systemów PV w całej Polsce. Konstrukcje pod panele fotowoltaiczne będą miały czym się zapełnić.

Więcej informacji na temat dotacji Mój Prąd 2021 i finansowania inwestycji w linku.

Szeroki wybór paneli PV

W zasobach i magazynach Corab znalazły się popularne i uznane moduły PV. Wiodący producent systemów fotowoltaicznych i dystrybutor renomowanych marek trzyma rękę na pulsie. - Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, inwestorów i partnerów - podkreśla  Paweł Wiktorowicz - dyrektor wsparcia sprzedaży firmy Corab. - Dostawy jakie uzupełniły magazyny naszej firmy mają znaczenie dla całego rynku fotowoltaiki w Polsce. Z pewnością bogata oferta paneli jaką dysponujemy ułatwi zainteresowanym realizację inwestycji. Pomoże również zaprojektować, zaplanować i zrealizować nowe instalacje PV - zarówno te indywidualne np. przy domach jednorodzinnych, jak i w większej skali - farmy fotowoltaiczne, instalacje wielkoskalowe - zaznacza Wiktorowicz.

Warto zaufać autorytetom od fotowoltaiki

Eksperci Corab zawsze dostosowują ofertę do indywidualnych potrzeb inwestora. Firma służy wsparciem na każdym etapie inwestycji w instalację fotowoltaiczną. 30-lat doświadczenia Corab przekłada się na wiedzę i fachowość które są niezbędne przy projektowaniu i montażu wszelkich bezpiecznych instalacji PV.

Pełną gamę modułów fotowoltaicznych, a także innych elementów składających się na system oferujący energię słoneczną można znaleźć na www.corab.pl Znajdują się tam opisy i specyfikacje techniczne poszczególnych modułów oraz innych produktów i urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania fotowoltaiki.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

 

Może ci
się również
spodobać