Godło „Teraz Polska” Dla Corab Akademia

Kategorie: Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Biznes

Po wyróżnieniu z 2021 roku dla programu Corab Partner, w tym roku Kapituła Konkursu „Teraz Polska” postanowiła docenić naszą inicjatywę edukacyjną, czyli Corab Akademię.

Godłem „Teraz Polska” nagrodzono 23 firmy (a dwie firmy otrzymały wyróżnienie). Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele różnych sektorów gospodarki: branży medycznej, farmaceutycznej, transportowej, budowlanej, spożywczej, turystycznej, ubezpieczeniowej, energetycznej i innych.

Jesteśmy dumni, że inicjatywa educkacyjna Corab Akademia znalazły się w elitarnym gronie najlepszych przedśięwzięć w kraju. W imieniu CORAB S.A. nagrodę w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odebrali Łukasz Kotula, Dyrektor Sprzedaży oraz założyciel Corab Akademii wraz z Przemysławem Brzywcy - Dyrektorem Pionu Segmentu Biznesowego w Corab.

 

Przypomnijmy, Corab Akademia to inicjatywa edukacyjna, której misją jest promowanie dobrych praktyk instalatorów i poszerzenie wiedzy na temat Odnawialnych Źródeł Eenergii. Posiadamy akredytację Urzędu Dozoru Technicznego dla organizatorów szkoleń OZE. Corab Akademia gwarantuje m.in. szkolenia prowadzone przez specjalistów z firmy Corab oraz ich partnerów, dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki. Do 2022 roku z Corab Akademii skorzystało prawie 4 tys uczestników biorących udział w klilkuset spotkaniach edukacyjnych.

 

Więcej o misji Corab Akademii i nadchodzących szkoleniach dowiecie się tutaj: -  https://corab.pl/szkolenia
 
 
 
 
 
Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać