Nagroda Teraz Polska dla sieci Corab Partner

Kategorie: Aktualności, Biznes

Są takie wyróżnienia, plebiscyty i konkursy, gdzie zwycięzcą chce być każda firma w Polsce. Jednym z najważniejszych tego rodzaju wydarzeń jest finał konkursu „Teraz Polska”, gdzie nagradzane są najlepsze w kraju firmy, oferujące swoje usługi, produkty i innowacje.

Na początku czerwca każdego roku odbywa się ogólnokrajowe wydarzenie istotne zarówno dla przedsiębiorców, jak i konsumentów. To finał konkursu „Teraz Polska” gdzie nagradzane są najlepsze w Polsce firmy oferujące swoje usługi, produkty, i innowacje.

 

W tym roku rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Ostatecznie nagrodzono 16 produktów, 9 usług i jedną innowację. Tym bardziej jesteśmy dumni, że usługi firm z sieci Corab Partner znalazły się w tak wąsik i elitarnym gronie.

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 9 czerwca 2020 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser - Dudy i przewodniczącego Kapituły Konkursu, prof. Michała Kleibera nagrodę w imieniu Corab Partner odebrał Henryk Biały, prezes firmy Corab.

 

Gratulacje za to wyróżnienie należą się przede wszystkim firmom zrzeszonym w Corab Partner, bowiem to dzięki ich codziennej ciężkiej pracy było to możliwe!

 

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać