Corab One - aplikacja do monitorowania instalacji OZE

Kategorie: Projektant, Instalator, Inwestorzy, Profesjonaliści, Agro, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Corab One to innowacyjna aplikacja, która umożliwia kompleksowe zarządzanie i monitorowanie instalacji OZE opartych o urządzenia Corab Encor - falowniki czy magazyn energii.

Dzięki temu narzędziu, użytkownicy mogą mieć pełną kontrolę nad produkcją i zużyciem energii, a także zdalnie diagnozować instalację.

Monitorowanie OZE z Corab One

Aplikacja Corab One umożliwia użytkownikom podgląd produkcji oraz monitorowanie profilu zużycia energii. To bardzo ważne funkcje, które pozwalają na bieżąco kontrolować koszty związane z zużyciem prądu. Dodatkowo, dzięki rozszerzonej diagnostyce, użytkownicy urządzeń Corab Encor mają szybki podgląd do najważniejszych parametrów, takich jak napięcie i natężenie, co umożliwia szybką reakcję w przypadku awarii.

Aplikacja do zarządzania energią

Corab One to także narzędzie do zarządzania energią. Użytkownicy mają dostęp do bazy wszystkich dokumentów związanych z instalacją, co ułatwia zarządzanie i sprawdzanie historii prac. Ponadto, w aplikacji znajduje się baza materiałów edukacyjnych i informacyjnych, która zwiększa świadomość energetyczną użytkowników.

 

Fotowoltaika, falownik, magazyn energii - Corab One obsługuje wszystkie instalacje OZE

Aplikacja Corab One jest idealnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad instalacjami OZE opartymi o produkty Corab Encor, takimi jak inwertery czy magazyn energii.

Dzięki temu narzędziu, użytkownicy mogą łatwo zarządzać i monitorować swoje instalacje, a także otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o stanie swoich urządzeń oraz przypomnienia o konieczności serwisowania.

 

Podsumowanie

Corab One to wyjątkowa aplikacja, która umożliwia kompleksowe zarządzanie i monitorowanie instalacji OZE. Dzięki Corab ONE, użytkownicy mogą mieć pełną kontrolę nad produkcją i zużyciem energii, a także zdalnie diagnozować instalację.

Corab One to także narzędzie do zarządzania energią, które umożliwia dostęp do wszystkich dokumentów związanych z instalacją, a także bazy materiałów edukacyjnych i informacyjnych.

 

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać