Corab na targach GreenExpo 2022

Kategorie: Aktualności, Hurtownie i Sklepy

Olsztyński producent konstrukcji fotowoltaicznych prezentuje gamę systemów w Tallinie. W trakcie odbywających się w stolicy Estonii targów GreenExpo 2022 odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą Corab S.A. oraz poznać najnowsze rozwiązania proponowane przez firmę.

Pierwsze w Estonii Międzynarodowe Targi Energetyki Odnawialnej GreenExpo 2022 w dniach 12-14.10.2022, to doskonałe miejsce, aby zapoznać obecnych i przyszłych klientów i kontrahentów firmy z bieżącym asortymentem i pokazać unikalne rozwiązania fotowoltaiczne Corab.

Obecność w Tallinie nie jest przypadkowa, systemy fotowoltaiczne produkowane w fabryce w Bartoszycach od lat dostępne są w Estonii. Trwałe, nowoczesne i przyjazne zarówno instalatorom, jak i użytkownikom systemy fotowoltaiczne Corab zdobyły dobrą markę na tym wymagającym rynku.

W tym roku podczas tallińskich targów odwiedzający mogli poznać bliżej m.in. tracker - fotowoltaiczny system nadążny, systemy wolnostojące, na dach płaski i skośny oraz cieszącą się dużym zainteresowaniem konstrukcję agro WS A-10.

 

Stoisko Corab S.A. cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników GreenExpo 2022. Liczne kontrakty oraz relacje biznesowe potwierdzają mocną pozycję Corab S.A. na rynku estońskiej energii odnawialnej.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać