Wydajne i niezawodne panele fotowoltaiczne dla biznesu od Corab S.A.

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Agro, Biznes, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Corab Encor EC460M-10-120S to moduł fotowoltaiczny, który został stworzony z myślą o instalacjach komercyjnych. Dzięki swoim zaletom, jest on idealnym wyborem dla przedsiębiorców, którzy chcą zainwestować w energię słoneczną i osiągnąć znaczące oszczędności na rachunkach za prąd.

Jednym z atutów modułu EC460M-10-120S jest jego wysoka jakość oraz zapewnienie ogólnopolskiego serwisu przez renomowanego, polskiego producenta.

Zwiększenie efektywności inwestycji dzięki modułom Corab Encor

Warto zwrócić uwagę na uniwersalną wielkość modułu. Wymiary modułu (1903x1134x30mm) sprawiają że jest łatwy do montażu zarówno na instalacjach fotowoltaicznych dachowych, jak i gruntowych.

 

Maksymalne napięcie systemu wynoszące 1500V DC pozwala na budowanie dłuższych łańcuchów, co z kolei pozwala na osiągnięcie jeszcze większej wydajności oraz zmniejszenie kosztów instalacji.

 

- Cieszymy się z tego, że możemy zaproponować moduł fotowoltaiczny, który łączy wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Nasz produkt oferuje dużą moc 460Wp z relatywnie małej powierzchni panela, co pozwala na optymalizację kosztów montażu. Dodatkowo, nasze moduły są dedykowane pod komercyjne instalacje dachowe i gruntowe oraz zostały zaprojektowane do najpopularniejszych systemów pv, co zapewnia prostotę i wygodę montażu – podkreśla Michał Olszewski, product manager w Corab S.A.

 

Moduł EC460M-10-120S został wyposażony w oryginalne złącza MC4 Stäubli, które gwarantują niezawodne połączenie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się stabilnym i bezpiecznym działaniem całej instalacji fotowoltaicznej.

 

 

 

 

Optymalizacja kosztów transportu i montażu

Michał Olszewski, product manager w Corab S.A., podkreśla, że moduł EC460M-10-120S to rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju instalacji fotowoltaicznych realizowanych dla klientów biznesowych, w tym zakładów przemysłowych oraz obiektów handlowych.

W jego opinii, jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają nowoczesnych i niezawodnych technologii, które pozwolą im oszczędzać na kosztach energii elektrycznej.

 

Warto podkreślić, że moduł EC460M-10-120S został zaprojektowany do najpopularniejszych systemów PV. Dzięki temu, użytkownicy mogą być pewni, że moduł ten będzie działał bez zarzutu w połączeniu z innymi komponentami instalacji. Te panele fotowoltaiczne stanowią połączenie wydajności, jakości oraz gwarantują bezproblemowe oraz bezpieczne działanie instalacji.

 

 

Ekologiczne korzyści i pozytywny wpływ na wizerunek firmy

Moduł EC460M-10-120S przeszedł pełne potrójne testy EL, co oznacza, że został dokładnie sprawdzony pod kątem mikropęknięć. Dzięki temu, użytkownicy mogą mieć pewność, że ich instalacja działać będzie bez zarzutu przez długi czas.

 

Jak zaznacza Michał Olszewski, Corab S.A - polski producent z 30-letnim doświadczeniem, który oferuje 15-letnią, gwarancję na swoje produkty, jest wiarygodnym partnerem któremu warto zaufać planując i budując instalację fotowoltaiczną.

 

Corab Encor EC460M-10-120S to doskonały wybór dla firm, które chcą wykorzystać energię słoneczną w swoich instalacjach komercyjnych. Inwestowanie w fotowoltaikę to zyski zarówno dla środowiska, jak i dla biznesu. Korzyścią ekologiczną jest generowanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła, co ogranicza emisję dwutlenku węgla i zmniejsza ślad węglowy firmy.

Ponadto, posiadanie instalacji fotowoltaicznej pozwala przedsiębiorcom na obniżenie kosztów energii elektrycznej, co może wpłynąć pozytywnie na jej wynik finansowy. Inwestycja w fotowoltaikę jest również dobrym sposobem na poprawienie wizerunku firmy, ponieważ pokazuje jej zaangażowanie w działania proekologiczne i dbałość o środowisko naturalne.

Przykładanie wagi do aspektów ekologicznych może przyciągnąć klientów, którzy są bardziej skłonni do wyboru produktów lub usług oferowanych przez firmy, które dbają o otoczenie.

 

Moduł Corab Encor EC460M-10-120S kupisz w naszej e-hurtowni. Sprawdź 

Może ci
się również
spodobać