Konstrukcje dla rolnictwa oraz… turniej „Instalator Roku 2023”. Corab S.A. z rozmachem na Enex

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Doradcy, Hurtownie i Sklepy

Jubileuszowe targi ENEX to wyśmienita okazja, żeby zobaczyć to, co najlepszego mają do zaoferowania firmy zajmujące się energią odnawialną. Wśród wystawców nie zabraknie olsztyńskiej spółki Corab. Wiodący europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych pokaże w trakcie targów kilka interesujących nowości – m.in. agrokonstrukcje PV. W trakcie targów odbędzie się również finał turnieju „Instalator Roku 2023”, czyli praktycznej rywalizacji ekip montażowych zajmujących się fotowoltaiką. Transmisja konkursu na: https://instalator-roku.corab.pl/

Zwiedzający Targi ENEX będą mogli wybrać się do Miasta z Energią – MiastOZE, czyli wielkiej strefy wystawienniczej GLOBENERGIA, gdzie poznają liderów z branży oferujących energooszczędne technologie oraz rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii.

W strefie stoisk MiastOZE na blisko 2 tys. m.kw zaprezentuje się ponad 30 najważniejszych firm w branży, oferujących najnowocześniejsze rozwiązania związane z energią odnawialną.  

Produkty dla agrofotowoltaiki

- Widzimy ogromny potencjał, jaki tkwi w synergii fotowoltaiki i rolnictwa. Specjalnie  dla agrofotowoltaiki przygotowaliśmy innowacyjne systemy  - WS-A10 i WS-A20. Zainteresowani, odwiedzający stoisko Corab podczas targów w Kielcach, będą mogli naocznie przekonać się, jak wygląda i funkcjonuje system solarny dedykowany rolnictwu – mówi Przemysław Brzywcy, Dyrektor Pionu Segmentu Biznesowego Corab S.A. 

 

Najlepsi będą rywalizować o tytuł „Instalator Roku 2023”

- W tym roku ofertę kierujemy do wszystkich zaangażowanych rozwojem ekologicznych rozwiązań energetycznych. W ciągu dwóch dni będzie możliwość spotkania się z liderami branży, wystawcami i ekspertami, aby omówić najnowsze trendy i rozwiązania dotyczące energii odnawialnej - zaprasza Michał Konopka, odpowiedzialny za targi w spółce Corab.  

 

Prezentacja produktów i rozwiązań to nie wszystko. Corab S.A. organizuje turniej skierowany dla najlepszych firm w branży fotowoltaicznej w Polsce, które będą walczyły o tytuł „Instalatora Roku 2023” oraz bardzo atrakcyjne nagrody w trakcie Targów ENEX. Celem zmagań jest promowanie najskuteczniejszych praktyk przy montażu fotowoltaiki oraz wyłonienie ekipy instalatorów, którzy m.in. sprawnie przygotowują do działania instalację fotowoltaiczną. 

 

Szczegóły dotyczące turnieju, a także informacje o drużynach biorących udział w rywalizacji, punktacji czy konkurencjach można śledzić na specjalnie dla tego celu uruchomionej stronie internetowej: https://instalator-roku.corab.pl/

 

- Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem branży fotowoltaicznej i chcesz zobaczyć najlepsze ekipy montażowe w akcji, to nie możesz przegapić finału turnieju „Instalator Roku 2023" podczas Kieleckich Targów Enex! W Kielcach przekonamy się,  jak profesjonaliści radzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i jak wykorzystują swoje umiejętności, aby zapewnić najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. To wydarzenie będzie pełne inspiracji i wiedzy. Nie zabraknie oczywiście emocji - zaznacza Michał Konopka. 

Może ci
się również
spodobać