Najlepsi znów będą rywalizować w turnieju Instalator Roku!

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Agro, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Czas zakasać rękawy, szykować robocze stroje, uzupełnić wiedzę i… dobry humor. Po przerwie wraca długo oczekiwana rywalizacja w turnieju o prestiżowy tytuł Instalatora Roku 2023. Szykuje się wydarzenie, na które czekało wielu w branży OZE!

Kto najskuteczniej stosuje dobre praktyki przy montażu fotowoltaiki? Która ekipa instalatorów bezpiecznie, sprawnie i zgodnie z regułami najszybciej przygotowuje do działania instalację fotowoltaiczną? Kto z uczestników turnieju może pochwalić się najszerszą wiedzą na temat OZE?

 

O tym będzie można przekonać się podczas nadchodzących targów ENEX, które w marcu odbędą się w Kielcach. Która z firm wystawi prawdziwy fotowoltaiczny „dream team”? Czy wszyscy podołają wyzwaniom rywalizacji? Na kogo spłynie splendor związany z zaszczytnym tytułem „Instalatora Roku 2023”?

"Słoneczny" splendor i atrakcyjne nagrody

Corab S.A. ponownie organizuje głośne wydarzenie związane z branżą OZE. Najlepsze firmy wykonawcze w branży fotowoltaicznej w Polsce, będą walczyły o tytuł Instalatora Roku 2023 oraz bardzo atrakcyjne nagrody.  

 

Szósta edycja turnieju to okazja do zaprezentowania profesjonalizmu, sprawności, wiedzy oraz pracy zespołowej.  

 

 

- Rywalizacja w ramach turnieju „Instalator Roku” to doskonała możliwość na zaprezentowanie swojego profesjonalizmu, zgrania i umiejętności. Zarówno jeśli chodzi o bieżącą wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii, jak i praktyczne zdolności montażowe – mówi Piotr Korzeniewski, dyrektor ds. marketingu Corab S.A. – Po przerwie wracamy z imprezą w wielkim, nowoczesnym stylu. Otrzymywaliśmy mnóstwo zapytań od przedstawicieli branży z zapytaniami o turniej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i ponownie organizujemy rywalizację ekip z firm instalatorskich. Szykujemy naprawdę duże wydarzenie, przy współpracy z partnerami. Rywalizację będzie można śledzić na bieżąco on-line, a finał także na miejscu, w trakcie targów Enex w marcu - dodaje Korzeniewski.  

 

Corab S.A. wkrótce ogłosi zasady, regulamin i warunki przystąpienia do eliminacji w turnieju „Instalator Roku 2023”. Wszystkie informacje dotyczące rywalizacji na bieżąco będą pojawiać się na stronie Corab.pl oraz w social mediach Corab S.A.  

 

- Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w eliminacjach. Szykujemy wiele niespodzianek, a tytuł „Instalatora Roku” to nie tylko radość nagrody i potwierdzenie umiejętności, ale też atut na coraz bardziej wymagającym rynku fotowoltaiki - podkreśla dyrektor marketingu Corab S.A.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać