Corab z tytułem „Ambasadora Fair Play w Biznesie”

Kategoria: Aktualności

Olsztyński producent konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek branży PV może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem. Tym razem Henryk Biały - Prezes Zarządu Corab sp. z o.o. został uhonorowany tytułem „Ambasador Fair Play w Biznesie. Przedsiębiorstwo Fair Play 2021”.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” opiera się nie tylko na certyfikacji firm w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Podczas każdej edycji programu jego eksperci – osoby posiadające doświadczenie m.in. w zakresie wdrażania zasad społecznej  odpowiedzialności biznesu, podejmują liczne działania na rzecz promocji zarówno Uczestników i Laureatów programu, jak  i samej jego idei, jaką jest promowanie zasad etyki w działalności gospodarczej. Wyróżniając i nagradzając rzetelne i odpowiedzialne  firmy są prezentowane na arenie ogólnopolskiej jako wzór dla innych przedsiębiorców.

Zaangażowani w realizację programu eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas audytów czy w artykułach  prasowych, ale także za pośrednictwem bloga dostępnego na stronie www.fairplay.pl. Publikowane są tam artykuły poradnikowe  dla firm oraz o tematyce związanej z zarządzaniem, społeczną odpowiedzialnością biznesu, zrównoważonym rozwojem, a także omawiające bieżące problemy gospodarcze. Na blogu znaleźć można również przykłady dobrych praktyk firm  nagrodzonych certyfikatem.

FAIR PLAY 2021

Tegoroczną edycję programu objęły patronatem honorowym: Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwo Funduszy  i Polityki Regionalnej. Autorytetem i wiedzą laureatów nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play” wspierają także marszałkowie województw.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać