Corab to „Ambasador Polskiej Gospodarki”

Kategorie: Aktualności, Biznes

Business Centre Club wyróżnił olsztyńską firmę prestiżowym tytułem. Nagroda „Ambasadora Polskiej Gospodarki” stanowi wyraz uznania dla przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, jednocześnie promujących dobre praktyki w kontaktach z podmiotami za granicą.

29 września 2021 roku, podczas uroczystej gali, nagrodę w imieniu Corab odebrała wiceprezes zarządu - Ewa Owczarz.

 

Celem konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki” jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

 

Tak prestiżowa nagroda to potwierdzenie wysiłku wkładanego przez wszystkich pracowników Corab w pasję i jakość, jaką wkładają w swoje obowiązki. Należy podkreślić, że Corab to rzetelny partner i kontrahent, co przekłada się na uznanie jakie zyskała firma na wszystkich rynkach na świecie, na jakich jest obecna.

 

Autorytet  i znaczenie tytułu „Ambasadora Polskiej Gospodarki” cieszy tym bardziej w kontekście targów Intersolar Europe gdzie Corab prezentuje nowości ze swojej oferty.

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać