Corab na targach Intersolar 2024

Kategorie: Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści

Podczas monachijskich targów Intersolar, Corab przedstawi swoją najnowszą ofertę skierowaną zarówno do inwestorów indywidualnych, jak i tych zainteresowanych budową farm PV.

Na ponad 100 metrach kwadratowych naszego stoiska postaramy się pokazać to, co dla europejskiego odbiorcy może być najatrakcyjniejsze w naszym asortymencie. Znajdą się tam rozwiązania dla parków solarnych, ale również biznesu agro czy też odbiorców komercyjnych. Systemy PV, które produkujemy, cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów z całej UE. Warto również wspomnieć, że zaprezentujemy gamę produktów pod własną marką - Encor. Wśród nich znajdą się m.in falowniki i magazyny energii. Podczas targów w Monachium czekają nas obiecujące spotkania z obecnymi i przyszłymi klientami. 

Eksport mocną stroną firmy

Konstrukcje fotowoltaiczne Corab znalazły dotychczas zastosowanie w ponad 30 krajach na świecie. Jako lider w produkcji systemów montażowych do fotowoltaiki, z dumą ogłaszamy nasz nadchodzący udział w targach Intersolar 2024 w Niemczech. Z naszą spółką Corab GmbH, jesteśmy doskonale przygotowani do kompleksowej obsługi naszych niemieckich klientów na rynku DACH, oferując im bezpośredni dostęp do naszych innowacyjnych produktów i usług. W ostatnich latach zintensyfikowaliśmy działania na rzecz zwiększenia naszej widoczności w Europie, skupiając się szczególnie na rynku niemieckim. Targi Intersolar 2024 są dla nas kluczowym wydarzeniem, które pozwoli nam jeszcze bardziej umocnić naszą pozycję na tym ważnym rynku.

Dzięki naszej zaawansowanej fabryce, której produkty stanowią szczyt nowoczesnej technologii, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Targi będą także doskonałą okazją do przeprowadzenia intensywnych spotkań z obecnymi oraz przyszłymi partnerami biznesowymi i dostawcami, co umożliwi nam dalsze rozwijanie naszych relacji i rozszerzanie działalności na rynkach zagranicznych. 

Produkty, które zachwycają

Spośród bogatej gamy wyrobów naszej firmy, która prezentowana będzie na targach, warto zwrócić uwagę na ulepszoną wersję trackera fotowoltaicznego. System WS T-001 to nowoczesny system nadążny który zyskał już uznanie branży PV. Urządzenie opracowane przez inżynierów z Corab otrzymało już wiele branżowych nagród. 

 

Tym razem spółka prezentuje międzynarodowej publiczności ulepszoną wersję tej ruchomej konstrukcji fotowoltaicznej. WS T-001 ONE to w pełni automatyczny i bezobsługowy system PV który śledzi promienie słoneczne i ustawia moduły tak, aby maksymalizować uzysk. Poza wydajnością, która w stosunku do statycznych rozwiązań może być większa nawet o 30 proc., tracker wyróżniają m.in. innowacyjny bezklemowy system montażu oraz możliwość zastosowania dowolnych modułów fotowoltaicznych.

 

 

Na targach Intersolar 2024 zaprezentujemy również Corab System PB-076, idealny do instalacji na dachach płaskich. Ten aerodynamiczny system cechuje się lekkością konstrukcji, co ułatwia transport i montaż. Kolejnym produktem, który można będzie zobaczyć na naszym stoisku, jest Corab System PB-098, również przeznaczony na dachy płaskie. Ta balastowa konstrukcja nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi do montażu i oferuje łatwość rozbudowy.

Nie zabraknie także rozwiązania dla dachów skośnych - Corab System T-04, który wyróżnia się szybkością i łatwością montażu oraz certyfikowanym bezpieczeństwem. Nasze produkty są projektowane tak, by spełniać wysokie standardy jakości i funkcjonalności, odpowiadając na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych projektów przemysłowych.

Nowe systemy, innowacyjne rozwiązania

Katarzyna Konarska, nasza Eksport Digital Performance Manager, podkreśla strategiczne znaczenie rynku niemieckiego oraz innych rynków europejskich dla naszej firmy: „Dla Corab, rynek niemiecki, a także inne europejskie rynki eksportowe, są priorytetem. W naszej strategii bardzo istotne jest, aby m.in. stoisko na targach Intersolar 2024 było nie tylko nowoczesne, ale również wyposażone w najnowsze rozwiązania marketingowe. Stosujemy technologie i narzędzia, które ułatwiają pracę naszym handlowcom, a jednocześnie pomagają klientom zagranicznym w jak najlepszym poznaniu naszych produktów. Przygotowujemy ekspozycje, które umożliwią odwiedzającym szczegółowe zapoznanie się z zaletami i technicznymi aspektami naszych systemów montażowych. Celem jest zapewnienie, że każdy klient, niezależnie od kraju pochodzenia, będzie mógł dokładnie zrozumieć, jak nasze produkty mogą przyczynić się do efektywności i sukcesu ich projektów fotowoltaicznych.”

 

Targi Intersolar 2024 odbywają się w Niemczech, w Monachium w dniach 19 - 21 czerwca. Stoisko Corab mieści się pod numerem A6.440

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać