Aktualności - Lista

Filtrowanie

Filtry:

Zamknij Wyczyść wszystkie
          Fronius powraca z jeszcze większą mocą!
Fronius wraca z jeszcze większą mocą!

Firma Fronius powraca w nowej kampanii „We’re back”, by poinformować o pełnej dostępności swoich falowników na rynku. Akcji towarzyszy cykl spotkań adresowanych do instalatorów w całej Polsce. Zwiększenie dostępności urządzeń Fronius to efekt intensywnych inwestycji w rozbudowę zakładów, zwiększających możliwości produkcyjne firmy. Bogaty wybór falowników Fronius jest stale dostępny w ofercie e-hurtowni Corab.

Czytaj więcej
          Corab bierze pod skrzydła przyszłych specjalistów od OZE
Corab bierze pod skrzydła przyszłych specjalistów od OZE

Wróciliśmy do szkoły! Z okazji rozpoczęcia nauki postanowiliśmy zasilić w wiedzę oraz cenne pomoce naukowe uczniów z olsztyńskiego „Elektronika”. W budynku Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych pojawiła się tablica – instalacja PV do celów dydaktycznych, szkolna pracownia otrzymała sprzęt i książki, a przyszłym specjalistom od OZE eksperci Corab zaoferowali swoje stałe wsparcie.

Czytaj więcej
          Corab na targach ENERGETAB 2023: wytrzymałe konstrukcje PV i niezwykły konkurs
Corab na targach ENERGETAB 2023: wytrzymałe konstrukcje PV i niezwykły konkurs

Konstrukcje dwupodporowe przeznaczone dla projektów farmowych, nowoczesne systemy PV na dachy płaskie, falowniki i magazyny energii zwiększające autokonsumpcję, a także wyjątkowy konkurs – oto oferta firmy Corab na 36. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2023. Spotkanie producentów urządzeń z przedstawicielami energetyki, instytutów branżowych i samorządów odbędzie się w dniach 12-14 września br.

Czytaj więcej