Zapraszamy na 2021 SolarEdge Games

Kategoria: Aktualności

Chcesz pokonać konkurencję w 2021 roku i rozwinąć swoją działalność w branży PV? SolarEdge Games 2021 dostarczy wszystkiego czego potrzebujesz, aby wygrać. Seria krótkich, interaktywnych webinariów, ma na celu przekazanie Ci wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu.

Profesjonaliści doskonalą swoje umiejętności w dziedzinie PV

Chcesz pokonać konkurencję w 2021 roku i rozwinąć swoją działalność w branży PV? SolarEdge Games 2021 dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz, aby wygrać. Seria krótkich, interaktywnych webinariów, rozpoczynających się już 09.02.2021, ma na celu przekazanie Ci wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu - łącząc informacje techniczne, praktyczne demonstracje, wskazówki dotyczące sprzedaży i prezentacje specjalistów z branży. Weź udział w sesjach na żywo, aby uczyć się, współpracować, zadawać pytania i wygrywać wspaniałe nagrody na koniec każdego tygodnia. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz mógł także sięgnąć po złoto w wielkim finale na koniec gier.

Zarejestruj się. Graj. Wygraj.

Wystarczy zarejestrować się na serię webinarów 2021 SolarEdge Games opisanych poniżej. Co tydzień będzie organizowany nowy konkurs, więc pamiętaj, aby zarejestrować się w jak największej liczbie webinarów, aby wygrać. Pod koniec każdego tygodnia otrzymasz unikalny link do konkursu z tego tygodnia. Wystarczy kliknąć na link i postępować zgodnie z instrukcjami, aby wykazać się swoją wiedzą.  Wszystkie zgłoszenia konkursowe zostaną ocenione przez nasz panel ekspertów z branży PV, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w następnym tygodniu.

Uwaga na nagrody

Nagrody będą przyznawane co tydzień. Pod koniec Gry każdy, kto wziął udział w co najmniej jednym konkursie, otrzyma link, pod którym będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród głównych:

  • Pierwsze Miejsce - wycieczka dla dwóch osób do Izraela w celu zwiedzenia nowego zakładu produkcyjnego Sella 1 Automated Manufacturing Facility w pobliżu Nazareth*.
  • Drugie miejsce - wycieczka dla dwóch osób na Węgry do zakładu produkcyjnego SolarEdge Flex Zala, w którym produkowane są optymalizatory mocy i akumulatory*.

* podróże podlegają ograniczeniom Covid19

Może ci
się również
spodobać