WNP Awards 2021 dla polskiego producenta systemów fotowoltaicznych

Kategoria: Aktualności

Nagrody WNP Awards rozdane! Tegoroczne wyróżnienie gospodarcze #WNPAwards otrzymał olsztyński producent systemów fotowoltaicznych Corab. Innymi laureatami były takie marki jak: Allegro, Polski Fundusz Rozwoju czy InPost.

Nagrody WNP Awards rozdane!

Tegoroczne wyróżnienie gospodarcze #WNPAwards otrzymał olsztyński producent systemów fotowoltaicznych Corab. Innymi laureatami były takie marki jak: Allegro, Polski Fundusz Rozwoju czy InPost. Nagroda jest kontynuacją wyróżnień „Tego, który zmienia polski przemysł”, która ma 20-letnią tradycję.

 

Corab został doceniony za skuteczne wpisanie się w jeden z najmocniejszych trendów w energetyce i wsparcie rozwoju fotowoltaiki. Lider branży fotowoltaicznej pojawił się pośród największych polskich gigantów takich jak Allegro czy InPost. Nagroda jest przyznawana przez redakcje: portalu WNP.PL i Magazynu Gospodarczego „Nowy Przemysł”. Tego roczna gala odbyła się podczas konferencji EEC Trends.

 

Do honorowej loży laureatów trafiły już dziesiątki ludzi i firm. Wśród nich są potentaci swoich branż, pionierzy nowych idei, autorzy przełomowych koncepcji. Także politycy i przedstawiciele administracji, którzy dbali o rozwój gospodarki. Dziś do tego grona dołączają kolejni zdobywców WNP Awards. To spółki i instytucje, które sprawdziły się w nowej trudnej, pandemicznej rzeczywistości – dodał Wojciech Kuśpik.

 

Corab produkuje bezpieczne i innowacyjne systemy mocowań modułów fotowoltaicznych. Konstrukcje tej marki są doceniane nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Obecnie eksportowane są do 18 europejskich krajów.

 

Bardzo dziękuję za uznanie. Myślę, że przez następne wiele lat Corab będzie widoczny na polskim rynku, jak i na europejskim. Mamy bardzo ambitne plany. Wiemy, że energia odnawialna stanie się przyszłością energetyki na świecie. Jest to dla nas dodatkowy bodziec. Ochrona środowiska, zielona energia, są to nowe, fantastyczne rozwiązania i dla ochrony planety, i dla dalszego rozwoju naszej firmy – mówił Henryk Biały.

Może ci
się również
spodobać