Sieć Corab Partner świętuje 3 lata funkcjonowania

Kategoria: Aktualności

W lutym 2021 r. minął trzeci rok funkcjonowania programu Corab Partner zrzeszającego producenta konstrukcji z firmami instalacyjnymi z całej Polski. Bilans to ponad 120 partnerów i tysiące zadowolonych klientów. Jakie korzyści dla instalatora płyną z takiej współpracy?

W lutym mija trzeci rok funkcjonowania programu Corab Partner zrzeszającego producenta konstrukcji z firmami instalacyjnymi z całej Polski. Bilans to ponad 120 partnerów i tysiące zadowolonych klientów. Jakie korzyści dla instalatora płyną z takiej współpracy?


Sieć Corab Partnerów to grupa najlepszych firm instalacyjnych w Polsce, które w swojej pracy wyróżnia się rzetelnością, dbałością o każdy element inwestycji oraz stabilną sytuacją gospodarczą. Współpraca Corab –producenta i dystrybutora komponentów – z firmami instalatorskim jest korzystna zarówno dla partnerów, jak i inwestorów.


Zastanawialiśmy się nad formą współpracy, aby była korzystna dla 3 stron: inwestora, instalatora oraz Corabu. Kiedy już mieliśmy przygotowany model, nie trudno było przekonać pierwsze firmy, a potem kolejne. Obchodzimy właśnie 3. rocznicę i w sieci mamy ponad 120 aktywnych i rzetelnych firm instalatorskich – mówi Wiesław Szałkowski, dyrektor Działu Sprzedaży Corab.

Więcej o sieci Corab Partner znajdziecie TUTAJ
 

 

Może ci
się również
spodobać