Pompy Ciepła Corab w Międzyzdrojach

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Biznes, Hurtownie i Sklepy, Dom

Udział Corab w XXVII Forum Ciepłowników Polskich to ogromny sukces! Jako debiutant przyciągnęliśmy wzrok innowacyjną gruntową pompą ciepła i wyjątkowym stoiskiem. Nasza współpraca z firmą Danfoss wzbudziła żywe zainteresowanie uczestników. Udało nam się nawiązać cenne kontakty biznesowe, a nasza obecność w branży heating została mocno zaznaczona. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!

Udział w targach XXVII FCP - sukces na wielu płaszczyznach!

Miło nam poinformować, że nasz debiutancki udział w Forum Ciepłowników Polskich zaowocował ogromnym sukcesem! Wielkie zainteresowanie naszym stoiskiem i innowacyjnym produktem - gruntową pompą ciepła - potwierdziło, że jesteśmy na właściwej drodze do stania się kluczowym graczem na rynku technologii grzewczych.

 

Stoisko Corab przyciągało wzrok zarówno designem, jak i prezentowaną technologią. Współpraca z renomowaną firmą Danfoss tylko podkreśliła jakość i innowacyjność naszych rozwiązań.

 

Cieszymy się, że zdołaliśmy przyciągnąć uwagę konkurencji oraz innych kluczowych graczy w branży, co przekłada się na wartościowe kontakty biznesowe oraz potencjalne partnerstwa w przyszłości. Co ważne, nie tylko nasza technologia, ale także estetyka i jakość materiałów promocyjnych wyróżniały się na tle innych wystawców.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy na naszej stronie! Wkrótce podzielimy się dalszymi informacjami o naszych planach na przyszłość i kolejnych krokach w rozwoju Corab w sektorze heating.

 

Z wdzięcznością dla wszystkich odwiedzających i organizatorów targów,

Zespół Corab Heat 

Może ci
się również
spodobać