Klimatyzator Clivet za 1 zł w konkursie dla instalatorów pomp ciepła!

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Profesjonaliści, Biznes, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Przekonaj się, że pompy ciepła typu powietrze-woda marki Clivet wykonane w technologii inwerterowej i przeznaczone do ogrzewania, chłodzenia oraz dostarczania ciepłej wody do użytku codziennego, to najlepszy wybór dla Twoich klientów. Weź udział w konkursie dla instalatorów, w którym czeka na Ciebie m.in. klimatyzator marki Clivet za jedyne 1 zł!

Co zrobić, żeby wygrać? Kup i zamontuj produkty Clivet dostępne w ofercie Corab, wyłącznego dystrybutora pomp ciepła tej marki w Polsce. Urządzenia Clivet pracują nawet w najsurowszych warunkach klimatu, wyposażono je w 5-letnią polską gwarancję produktową, a ich montaż jest niezwykle prosty. W cenie produktu znajduje się innowacyjna funkcja wsparcia serwisowego Clivet Eye i moduł WiFi, które dają instalatorowi możliwość zdalnego monitoringu, zmiany ustawień podstawowych parametrów oraz czynności serwisowych niewymagających przyjazdu do klienta.

 

Producent, obecna od ponad 30 lat na rynku przemysłowym włoska marka Clivet, zadbał również o cichą pracę swoich pomp.

Za każde 3 sztuki kupionych pomp wygrywasz zestaw ubrań roboczych. Za każde 10 sztuk możesz stać się właścicielem klimatyzatora marki Clivet za cenę jedynie złotówki! Im więcej kupisz, tym więcej możesz wygrać. Konkurs trwa do 31 grudnia 2023 r.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie pv.corab.pl/konkurs-clivet   

Może ci
się również
spodobać