Rejestracja otwarta. Walcz o tytuł "Instalatora Roku 2023"

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Profesjonaliści, Doradcy, Hurtownie i Sklepy

Ruszają zapisy chętnych do wzięcia udziału w turnieju „Instalator Roku 2023”. Wydarzenie, którego finał odbędzie się 8 marca podczas targów Enex, to unikatowa w skali kraju rywalizacja ekip montujących fotowoltaikę. Zainteresowanie jest bardzo duże, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę nagrody i popularność zmagań.

Zanim zainteresowani będą obserwować zmagania wielkiego finału, drużyny instalatorskie uczestniczące  w turnieju muszą przystąpić do eliminacji. Organizator - spółka Corab, zapewnia, że emocji nie zabraknie na każdym etapie - zarówno eliminacji, jak i oczywiście podczas finałowych konkurencji.

Najważniejsza tego typu impreza w branży fotowoltaicznej

Ruszyły zapisy do udziału w turnieju INSTALATOR ROKU 2023 - organizator CORAB S.A.

 

 

 

- Zachęcamy wszystkich zajmujących się zawodowo montażem konstrukcji fotowoltaicznych do wzięcia udziału w rywalizacji. Ruszyły zapisy dla zainteresowanych. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, dowieść swojego profesjonalizmu i jednocześnie świetnie się bawić w gronie najlepszych w branży -  mówi Przemysław Brzywcy, dyrektor Pionu Segmentu biznesowego w Corab S.A.

Organizatorem turnieju „Instalator Roku 2023” jest Corab S.A. - wiodący europejski producent konstrukcji fotowoltaicznych. Już sam ten fakt jest rękojmią, że turniej jest poważnym przedsięwzięciem dla najlepszych. Nie odbywa się też po raz pierwszy.

 

- Na wymagającym rynku fotowoltaiki warto się wyróżniać. Klienci zwracają uwagę na jakość produktów jakie są montowane, ale także na samą klasę przeprowadzenia instalacji. W gąszczu dostępnych ofert wybierają te firmy montażowe, które mogą pochwalić się sukcesami. Takim niewątpliwie jest tytuł i splendor wiążący się ze zdobyciem miejsca na podium „Instalatora Roku”. To już szósta edycja zmagań, niezmiennie ciesząca się powszechnym zainteresowaniem - podkreśla Przemysław Brzywcy.

 

Organizatorzy zapraszają do udziału ekipy instalatorów fotowoltaiki z całej Polski. O każdym etapie eliminacji informują na specjalnie uruchomionej stronie internetowej.

Na początku lutego 2023 roku ruszyła rejestracji dla zainteresowanych. Dostępna jest pod adresem: https://instalator-roku.corab.pl/rejestracja

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać