E-Hurownia Corab: Zakupy stały się jeszcze łatwiejsze

Przyjazny interfejs, dostęp do pełnej oferty oraz możliwość stałego kontrolowania salda - to tylko niektóre z ułatwień jakie znalazły się w nowej wersji internetowego sklepu Corab. Na co mogą liczyć klienci platformy e-commerce wiodącego producenta fotowoltaiki w Polsce?

Przyjazny interfejs, dostęp do pełnej oferty oraz możliwość stałego kontrolowania salda - to tylko niektóre z ułatwień jakie znalazły się w nowej wersji internetowego sklepu Corab. Na co mogą liczyć klienci platformy e-commerce czołowego producenta i dystrybutora produktów branży PV w Polsce?

Największy wybór fotowoltaiki

Planujesz zakup komponentów na instalacje fotowoltaiczną dla swoich klientów? Szukasz modułów PV, falowników, rozdzielnic, elementów montażowych, ładowarek samochodowych lub magazynu energii? Interesują cię tylko produkty wysokiej jakości, dodatkowo w jak najkorzystniejszych cenach? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z hurtowni B2B Corab. Tym bardziej, ze serwis dostępny pod adresem https://shopb2b.corab.pl/ od 13 września 2021 r. funkcjonuje  w odświeżonej, przyjaznej wersji.

 

Sklep B2B Corab to kompleksowe narzędzie, które w łatwy i intuicyjny sposób prowadzi kupującego po całej ofercie firmy. Wystarczy się zarejestrować, by po krótkiej weryfikacji korzystać z zasobów hurtowni Corab.

 

Nowa hurtownia B2B firmy Corab

Frontem do klienta

Pełna gama komponentów, urządzeń i akcesoriów niezbędnych, by skompletować lub rozbudować instalację solarną, to nie wszystko. Obecna wersja serwisu sprzedażowego Corab stała się jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika. Przede wszystkim umożliwia nabywcy stały dostęp do salda, co jest przydatne np. w wypadku firm posiadających kredyt kupiecki.

 

Nabywcy, poprzez swoje indywidualne konto, mają stały podgląd do faktur. Użytkownicy mogą w przystępny sposób kontrolować stan magazynowy i otrzymywać regularne informacje o planowanych dostawach, a to ułatwia planowanie montaży i instalacji dla klientów. Nie zabrakło czytelnych informacji o promocjach oraz rabatach jakie przysługują nabywcom korzystającym z https://shopb2b.corab.pl/. Klienci sklepu mogą oczywiście liczyć na wsparcie Corab podczas całego procesu zakupów.

Synchronizacja z Corab Mobile

Jeśli dodać do tego dopasowanie sklepu B2B z konfiguratorem do projektowania instalacji fotowoltaicznych - Corab Mobile, klienci firmy Corab otrzymują kompleksowy system zakupowy. Można śmiało powiedzieć, że kompletowanie i kupowanie produktów związanych z fotowoltaiką nigdy nie było równie proste.

 

 

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Może ci
się również
spodobać