Fronius wraca z jeszcze większą mocą!

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Agro, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Firma Fronius powraca w nowej kampanii „We’re back”, by poinformować o pełnej dostępności swoich falowników na rynku. Akcji towarzyszy cykl spotkań adresowanych do instalatorów w całej Polsce. Zwiększenie dostępności urządzeń Fronius to efekt intensywnych inwestycji w rozbudowę zakładów, zwiększających możliwości produkcyjne firmy. Bogaty wybór falowników Fronius jest stale dostępny w ofercie e-hurtowni Corab.

Austriacki producent zainwestował w roku 2022 aż 187 milionów euro w rozbudowę fabryki w Sattledt, a także w zakład komponentów indukcyjnych w czeskim Krumlowie. W roku bieżącym inwestycje mają przekroczyć 230 milionów euro, a utworzone dzięki nim dodatkowe linie pozwolą całkowicie ustabilizować produkcję i zaspokoić wysoki popyt na rynku.

Nowe możliwości produkcyjne i dostępność falowników to bardzo dobre wiadomości dla instalatorów PV, których Fronius zaprasza na cykl sześciu spotkań odbywających się w ramach We’re back tour – wydarzeń organizowanych we wrześniu na terenie Polski. Spotkania, prowadzone przez przedstawicieli Fronius Polska, są okazją do prezentacji nowości, najbardziej aktualnej wiedzy z branży oraz know-how bezpośrednio z Fronius International.

 

Sprawdź ofertę falowników Fronius w e-hurtowni Corab.

 

Dowiedz się więcej o spotkaniach dla instalatorów w trakcie We’re back tour.

Może ci
się również
spodobać