Dołącz do nas na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach!

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Agro, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy

Firma Corab, jako partner Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zaprasza na XVI edycję tego wydarzenia, które odbędzie się od 7 do 9 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Spotkajmy się na największej imprezie biznesowej w Europie Centralnej, gdzie będziemy dyskutować o przyszłości energetyki i inwestycjach w nowe technologie. Rejestracja już trwa!

Dołącz do nas na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach!

Jesteśmy dumni, że Corab znalazł się w gronie partnerów prestiżowego Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To wydarzenie, które co roku przyciąga najważniejsze osobistości ze świata biznesu, nauki i polityki, odbędzie się od 7 do 9 maja w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

 

Dlaczego warto się zarejestrować?

Europejski Kongres Gospodarczy to największa impreza biznesowa w Europie Centralnej, gdzie uczestnicy mają możliwość uczestniczenia w panelach dyskusyjnych z udziałem autorytetów i liderów opinii. To niepowtarzalna okazja do networkingu, zdobycia cennych wskazówek i inspiracji dla swojej działalności.

 

Wystąpienia przedstawicieli Corab

Zapraszamy szczególnie na sesje, w których wezmą udział nasi przedstawiciele:

  • 7 maja, 16:30-18:00 - Piotr Markowski, prezes zarządu, omówi tematykę Odnawialnych źródeł energii.
  • 8 maja, 9:30-11:00 - Artur Sałańki, przedstawi zagadnienia związane z Inwestycjami w energetyce.
  • 8 maja, 11:30-13:00 - Jacek Mazurkiewicz będzie rozmawiał o Magazynach energii.

 

Dodatkowe atrakcje

Kongres to także miejsce wielu innych wydarzeń, takich jak konkursy EEC Start-up Challenge, Inwestor Bez Granic oraz Top Inwestycje Komunalne. To szansa na bezpośrednie spotkania z innowatorami i liderami branżowymi.

 

Rejestracja

Nie przegap szansy na udział w tej wyjątkowej imprezie. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora. Zachęcamy do rezerwacji miejsca, by móc w pełni korzystać z możliwości, jakie oferuje Kongres. Zapraszamy również serdecznie do udziału w sesjach merytorycznych i towarzyszących.

Spotkajmy się na #EEC2024, by wspólnie kształtować przyszłość naszej gospodarki!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ i bądź częścią zmiany!

 

 

 

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji poniżej. Żródło: https://www.eecpoland.eu/

 

Może ci
się również
spodobać