Corab partnerem Forum Pomp Ciepła

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Profesjonaliści, Doradcy, Hurtownie i Sklepy

Forum Pomp Ciepła online zgromadziło ekspertów i pasjonatów technologii. Jako partnerzy wydarzenia, z dumą obserwowaliśmy wystąpienie naszego prelegenta, Marcina Bugaja, który omawiał przyszłość pomp ciepła. To nasze debiutanckie kroki w sektorze, lecz ambicje są wielkie. Zaangażowanie i rozmowy wskazują, że będzie o nas coraz głośniej.

Widok prelegenta przez kamery
Forum Pomp Ciepła online. Śmiałe kroki w naszej komunikacyjnej podróży w sektorze pomp ciepła

Dnia 24 października 2023, o godzinie 10:00, wirtualna przestrzeń zapełniła się profesjonalistami, ekspertami oraz pasjonatami technologii pomp ciepła podczas Forum Pomp Ciepła online organizowanego przez Globenergię. Nasza firma miała zaszczyt nie tylko uczestniczyć, ale być partnerem tego prestiżowego wydarzenia.

W trakcie Forum, Marcin Bugaj, nasz ceniony inżynier i prelegent, podzielił się swoją wiedzą i ekspertyzą w temacie "Autoadaptacja i autodiagnostyka – rozwiązania przyszłości dla pomp ciepła". Jego analiza aktualnych trendów oraz spojrzenie w przyszłość sektora były inspirujące i świadczą o tym, jak wiele możemy zaoferować w tym obszarze.

 

 

 

To nasze pierwsze, choć śmiałe kroki w komunikacyjnej podróży w sektorze pomp ciepła, ale mierzymy naprawdę wysoko. Z pełnym zaangażowaniem i pasją do innowacji, jesteśmy przekonani, że będzie o nas głośno coraz częściej. Nasza misja to nie tylko dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, ale także tworzenie wartości dla naszych klientów, partnerów oraz dla całej branży.

Poniżej najważniejsze liczby dot. wydarzenia:

Liczba uczestników zarejestrowanych 767 osób
Liczba uczestników na żywo 435 osób
Widok z kamery na uczestników rozmowy

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli z nami w trakcie Forum, za Waszą aktywność w czacie oraz za wszystkie wartościowe pytania i komentarze. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydarzenia i spotkania z Wami!

Wraz z ewolucją sektora pomp ciepła, rozumiemy wagę stałej komunikacji, edukacji i współpracy z branżą. Dlatego też planujemy organizować i uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach, aby dzielić się naszymi doświadczeniami, wiedzą i innowacjami. Wierzymy, że tylko przez stałą wymianę myśli i synergiczne podejście możemy przyspieszyć rozwój tej dynamicznej branży.

Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy być częścią tej fascynującej podróży. Zachęcamy każdego z Was do śledzenia naszych działań oraz dołączenia do rozmowy o przyszłości pomp ciepła i innowacji w branży.

 

Z serdecznymi podziękowaniami dla społeczności Forum Pomp Ciepła i niezastąpionych organizatorów,

Zespół Corab Heat 

Może ci
się również
spodobać