Corab na targach ENERGETAB 2023: wytrzymałe konstrukcje PV i niezwykły konkurs

Kategorie: Projektant, Instalator, Aktualności, Inwestorzy, Profesjonaliści, Biznes, Farmy, Doradcy, Hurtownie i Sklepy, Dom

Konstrukcje dwupodporowe przeznaczone dla projektów farmowych, nowoczesne systemy PV na dachy płaskie, falowniki i magazyny energii zwiększające autokonsumpcję, a także wyjątkowy konkurs – oto oferta firmy Corab na 36. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2023. Spotkanie producentów urządzeń z przedstawicielami energetyki, instytutów branżowych i samorządów odbędzie się w dniach 12-14 września br.

Już od lat targi ENERGETAB nie mogą odbyć się bez obecności polskiego lidera rynku OZE, producenta i dystrybutora systemów PV, firmy Corab. W tym roku wszyscy odwiedzający jego stoisko będą mieli okazję zapoznać się m.in. z zaletami wytrzymałej, pokrytej powłoką ochronną konstrukcji dwupodporowej WS-017NB, która doskonale sprawdza się w dużych projektach farmowych. Montaż modułów odbywa się na niej pionowo, w dwóch rzędach, a kąt nachylenia wynosi 25 stopni.    

Wśród rozwiązań przeznaczonych zarówno do większych inwestycji PV, jak i mikroinstalacji Corab proponuje m.in. falowniki z licznikiem energii w zestawie i 12-letnim okresem gwarancji oraz łącznością Wi-Fi w standardzie. W celu zwiększenia autokonsumpcji zestaw warto uzupełnić o magazyn energii Corab Encor. Produkt wyposażony jest w funkcję zasilania awaryjnego. Użytkownicy urządzeń Corab Encor mogą sprawować nadzór nad produkcją i zużyciem energii dzięki aplikacji Corab One, o czym również przekonają się goście targów odwiedzający stoisko Corab.

Ofertę polskiego producenta systemów PV na targach ENERGETAB uzupełnią konstrukcje przeznaczone na dachy płaskie, takie jak PB-094. To rozwiązania pozwalające na błyskawiczny montaż modułów (mniej niż 30 sek. na moduł) i mocowanie balastowe lub inwazyjne. Corab System PB-094 zaprojektowano dla instalacji zorientowanych na południe.   

   

Wszyscy, którzy zechcą osobiście poznać zalety produktów Corab, powinni udać się na stoisko OZE 12. Będzie tam na nich czekać dodatkowa niespodzianka – start konkursu z nagrodą, która nie trafia się codziennie. Tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2023 rozpoczną się we wtorek 12 września i potrwają trzy dni.    

Może ci
się również
spodobać