Oferta ważna do : 24-11-2022

Specjalista/ka ds. komunikacji wewnętrznej

Lokalizacja: Olsztyn
Wymiar Pracy: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa o prace

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii komunikacji wewnętrznej.
  • Tworzenie komunikatów i angażujących treści dla pracowników (mailing, newslettery, posty, ankiety, itp.).
  • Planowanie i organizowanie eventów wewnętrznych, spotkań oraz projektów, które budują kulturę organizacyjną firmy.
  • Badanie potrzeb komunikacyjnych, zbieranie i poznawanie opinii pracowników, ich pomysłów i komentarzy.
  • Wspieranie w projektach doskonalenia procesu onboardingu. Współpraca z innymi działami firmy, pozyskiwanie informacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - najchętniej Komunikacja, Dziennikarstwo, Filologia, PR.
  • Doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów komunikacji wewnętrznej, marketingowych lub eventowych.
  • Znajomość trendów w komunikacji wewnętrznej oraz Employer Brandingu, Employee Advocacy.
  • Kreatywność, inicjatywa, odwaga w działaniu.
  • Szukamy pasjonata komunikacji i pracy z ludźmi.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Miłą atmosferę pracy.

clear
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić każdą niejasność.