Oferta ważna do : 22-09-2022

Kontroler finansowy

Lokalizacja: Olsztyn
Wymiar Pracy: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa o prace

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu i planu finansowego oraz kontrola jego realizacji, analiza odchyleń.

  • Bieżący nadzór nad dyscyplina kosztową spółki, kontrola kosztów, wydatków, płatności.

  • Kontrola generowanych marż, analiza rentowności.

  • Sporządzanie raportów i analiz ad hoc oraz cyklicznie.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe – kierunek finanse i rachunkowość, finanse przedsiębiorstw lub pokrewny.

  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, MS Excel na poziomie zaawansowanym.

  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków.

  • Umiejętność ustalania priorytetów, wypracowywania kompromisów, dynamizm działania, chęć do nauki, zdolności organizacyjne, logiczne myślenie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Miłą atmosferę pracy

clear
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić każdą niejasność.