Oferta ważna do : 08-02-2023

Konstruktor

Lokalizacja: Olsztyn
Wymiar Pracy: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa o prace

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie rysunków technicznych.
  • Opracowywanie i nadzór nad specyfikacją techniczną i jakościową poszczególnych materiałów i wyrobów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn).
  • Twórczy umysł.
  • 3 lata doświadczenia w obszarze projektowania konstrukcji stalowych/blaszanych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.
  • Biegła znajomość programów AutoCAD, Solidworks – warunek konieczny.
  • Umiejętność projektowania konstrukcji blaszanych i tworzenia złożeń.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość realizaji własnych pomysłów.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pełne wdrożenie na pierwszym etapie pracy.

clear
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić każdą niejasność.