Oferta ważna do : 31-07-2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja: Olsztyn
Wymiar Pracy: Pełen etat
Forma zatrudnienia: Umowa o prace

Zakres obowiązków

  • Obsługa e-maili oraz połączeń przychodzących

  • Realizacja kampanii wychodzących

  • Przyjmowanie reklamacji i zgłoszeń od Klientów oraz ich realizacja

  • Obsługa i monitoring zamówień Klientów

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Przygotowywanie ofert i wycen, udzielanie koniecznych informacji do klientów sektor B2B

  • Przestrzeganie procesów i procedur obsługi Klientów, budowanie i podtrzymywanie przyjaznych relacji z Klientami

  • Aktywna współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami Firmy

  • Dbanie o spójny i profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Komunikatywność, kreatywność, skrupulatność

  • Umiejętność współdziałania z innymi

  • Zainteresowanie branżą OZE

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę

  • Zdobycie cennego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Pełen komfort pracy w nowoczesnym biurze

  • Codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

clear
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań dotyczących oferty prosimy o kontakt, dołożymy wszelkich starań aby wyjaśnić każdą niejasność.