Corab Encor - Premiera

Corab Encor - Premiera

Z przyjemnością informujemy, że rodzina produktów Corab Encor urosła w siłę. Ogłaszamy premierę nowych falowników i magazynów energii Corab Encor. Wyjątkowo wysoka jakość i wydajność, nowoczesny design oraz własny autorski monitoring Corab One, czy serwis door-to-door to niejedyne zalety oferowanych urządzeń. Corab Encor to cały przekrój produktów zarówno na mikroinstalacje, jak i na większe inwestycje fotowoltaiczne. 

Niezawodność. Efektywność. Bezpieczeństwo.

Corab Encor - pewny wybór

Zbudowane z najlepszych komponentów

Nowoczesny i unikalny design 

Wiarygodna polska gwarancja 

Autorski monitoring Corab One

Monitorowanie produkcji i zużycia 

Dedykowany serwis door-to-door

Wyjątkowa aplikacja
Corab One

Sprawdź możliwości autorskiej aplikacji Corab One do kompleksowego zarządzania energią. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i daje szerokie możliwości rozbudowy o nowe funkcje.  Pozwala na zdalną diagnostykę instalacji. Czuwasz nad produkcją i zużyciem energii. Wygodny dostęp do wszystkich dokumentów. 

 

Sprawdź, jakie to proste.

 

App Store Google Play

Corab One - inteligentne zarządzanie i monitorowanie instalacji

  • Możliwość podglądu produkcji i monitorowania profilu zużycia energii.
  • Baza wszystkich dokumentów dotyczących instalacji.
  • Baza materiałów edukacyjnych i informacyjnych, zwiększająca świadomość energetyczną.
  • Intuicyjna i prosta obsługa w trzech językach.
  • Natychmiastowe powiadomienia stanu instalacji i przypomnienia o serwisowaniu.
  • Rozszerzona diagnostyka i szybki podgląd do najważniejszych parametrów np. napięciowo - natężeniowych.
  • Podgląd listy instalacji wraz ze statusami pracy.
Trójfazowy falownik Corab Encor 4-12k

Dedykowany mikroinstalacjom falownik z napięciem startowym już od 150V, max. prądem DC 16A. Możliwość przewymiarowania nawet do 200%. Wyjątkowo szeroki zakres MPPT. Polska gwarancja do 12 lat. 

 

Sprawdź

Trójfazowy falownik Corab Encor 17-30k

Dedykowany na większe instalacje charakteryzuje się wyjątkowo szerokim zakresem napięć MPPT i niskim napięciem startowym. Ponadto pozwala na przewymiarowanie do 150% i podłączenie modułów o dużej mocy. Posiada wbudowaną kontrolę wypływu energii do sieci. 

Sprawdź

Trójfazowy falownik hybrydowy Corab Encor Hybrid 6-15k

Dedykowany mikroinstalacjom falownik z 10-letnią polską gwarancją.  Pozwala na przewymiarowanie do 150%. Wyróżnia się asymetrycznym obciążaniem mocy wyjściowej na jedną fazę. Umożliwia niezauważalne przejście w tryb awaryjny. 

Sprawdź

Magazyn Energii Corab Encor 6.0/9.0/12.0

Pracuje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Pozwala na optymalizację pełnego ładowania i rozładowywania. Pozwala na pełny backup oraz niezauważalne przechodzenie w tryb awaryjny.  Dostosowany do rozliczania godzinowego.

 

Sprawdź

Falownik Corab Encor 50k

Dedykowany instalacjom komercyjnym falownik ze sprawnością maksymalną.do 98,4% i możliwością przewymiarowania do 150%. Posiada wbudowaną kontrolę wypływu energii do sieci. Większa efektywność instalacji dzięki maksymalnemu prądowi wejściowemu DC 32A na MPPT (16A na string). Wyposażony jest w wentylatory o przedłużonej żywotności, a jego waga jest niższa w porównaniu do konkurencji.

 

Sprawdź

Falownik Corab Encor 110k

Dedykowany instalacjom komercyjnym falownik ze sprawnością 98,6% i zakresem napięć MPPT 180-1000V DC. Pozwala na przewymiarowanie instalacji do 150%. Posiada funkcje inteligentnego skanowania krzywej I-V, wykrywania temperatury zacisków AC oraz inteligentny system chłodzenia. 

 

Sprawdź

 

Wybieraj pewność i komfort 

Od 30 lat budujemy wiarygodność i bezpieczeństwo użytkowników. Stawiamy na Wasz komfort, wysoką jakość i wytrzymałość produktów. W naszej ofercie znajdziesz: konstrukcje, moduły, falowniki oraz magazyn energii. Instalacją możesz zarządzać dzięki autorskiemu oprogramowaniu Corab One. 

Sprawdź produkty

Jesteśmy do
Twojej
dyspozycji

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Dlatego też do dyspozycji masz nasze pełne wsparcie. Zadzwoń do nas lub napisz. Zespół wsparcia Corab oraz nasi partnerzy biznesowi postarają się pomóc w każdej kwestii związanej z fotowoltaiką.

lub skorzystaj z naszego formularza
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.