• Strefa instalatora

Podróże Falowników

Poradników o tym jak podróżować, powstała już cała masa. Miejsca w stylu slow, pielgrzymowanie śladami ulubionych bohaterów filmowych, miejsca, które zgarniają najwięcej lajków na Facebooku i Instagramie - to wszystko już było.  

 

W wakacyjnym cyklu Corab proponujemy zwiedzenie świata z... falownikami, które są dostępne w naszej ofercie. Pragniemy tym samym przybliżyć rozpiętość naszego portfolio, układanego z wielkim pietyzmem przede wszystkim z myślą o Was instalatorach. Marki, które się w nim znajdują dobieramy wyjątkowo starannie dbając by na jego podstawie można było łatwo stworzyć kompleksową ofertę dla Waszych klientów.

Do tego posłuży nam niezawodny Corab Mobile. Pssssyt... sprawdzaliście ostatnio aktualne ceny?

 

 

 

6 marek falowników - 6 różnych miejsc na świecie

 

Przy okazji chcemy też opowiedzieć z jak ciekawych i różnorodnych miejsc pochodzi sprzęt, który montujecie codziennie podczas swoich realizacji. Wiele z nich odwiedzimy w naszym wakacyjnym cyklu. Kroczenie śladem falowników, odkrywanie ciekawych lokacji, odwiedzanie lokalsów z przewodnikiem-INWERTEREM u boku i smakowanie regionalnych specjałów - gotowi na wakacyjną wycieczkę? 

W ofercie Corab znajdziecie falowniki wielu renomowanych firm. Dla nas liczy się niezawodność, bezpieczeństwo, wydajność, wiarygodność oraz opłacalność - takimi kryteriami kierowaliśmy się, kompletując dla Was portfel dostępnych marek.. 

 

Bądźcie zatem czujni i śledźcie nasze media społecznościowe m.in. Corab i Corab Partner. Dowiecie się, skąd pochodzą poszczególne marki i koniecznie bierzcie udział w Konkursie, w którym do zgarnięcia są wakacyjne gadżety od producentów. (Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ)

 

Pierwsze pytania konkursowe już wkrótce…

 

Przeczytaj również